6 smutných znamení, že váš takmer vzťah sa nikdy nezmení na skutočný

5530

Keď sa ocitnete uviaznutý v takmer vzťahu a keď začnú rásť vaše city k takmer priateľovi, jediné, čo si prajete, aby sa stalo, je nájsť spôsob, ako ho premeniť na skutočný vzťah. Prirodzene, stále hľadáte stopy a znamenia, ktoré vám povedia, že vaše nádeje a sny nie sú márne. Ale bohužiaľ, niekedy sú. Tu je 6 smutných znamení, že váš takmer vzťah sa nikdy nezmení na skutočný, bez ohľadu na to, ako veľmi by ste si to želali.

Vy dvaja sa stretávate len vtedy, keď on chce

3 68
Zdroj: canva

Jedným zo znakov toho, že váš takmer vzťah nikam nevedie, je skutočnosť, že svojho takmer priateľa stále vidíte len vtedy, keď sa mu to hodí. Volá vám, keď má na vás čas a zakaždým k nemu bežíte. Ale zakaždým, keď mu navrhnete nejakú aktivitu alebo len to, že ho chcete vidieť, neprijme vaše pozvanie. Keď sa nad tým zamyslíte, vidíte tohto chlapa iba raz týždenne a viete, že to na skutočný vzťah nestačí.

Nejaví žiadny záujem o váš život

4 46
Zdroj: canva

Ak váš takmer priateľ nejaví o vás žiadny záujem ako o osobu alebo o váš život, neradi vám to kazíme, ale je pravdepodobné, že vás vidí iba ako sexuálny objekt a nič viac. Tento chlap sa vás nikdy neopýta, aký ste mali deň alebo či nepotrebujete pomôcť s vašimi problémami. Nezaujíma ho nič, čím prechádzate a nič o vás nevie, ani sa nijako nesnaží vás lepšie spoznať, a to sú všetko jasné znaky toho, že neplánuje vziať váš vzťah na ďalší level.

Všetko je dôležitejšie ako vy

5 35
Zdroj: canva

Ďalším znakom toho, že váš takmer vzťah sa nikdy nezmení na skutočný, je fakt, že váš takmer priateľ vás nikdy neuprednostňuje. Pre tohto chlapa je všetko dôležitejšie ako vy. Ani raz nezrušil svoje plány, aby mohol byť s vami, aj keď ste potrebovali jeho prítomnosť, ale očakáva, že vy to preňho urobíte. Je viac než zrejmé, že tento muž vás zaradil na koniec svojho zoznamu priorít a že to neplánuje zmeniť.

Nikdy vás neberie na rande

6 35
Zdroj: canva

Keď sa nad tým zamyslíte, vy a tento chlap ste nikdy neboli na poriadnom rande. Volá vám len vtedy, keď je opitý alebo večer alebo neskoro v noci. Okrem toho ho vidíte len u vás alebo u neho. A kedykoľvek mu navrhnete nejakú zábavnú aktivitu, ktorej by ste sa mohli obaja zúčastniť alebo ho pozvete, aby niekam spolu išli, vždy je príliš zaneprázdnený alebo nejaví záujem tráviť s vami čas. Tento chlap sa stále správa, akoby vás skrýval, pretože vám na verejnosti nikdy neprejavuje žiadnu náklonnosť a to je jasný znak jeho úmyslov s vami.

Nemá záujem stretávať sa s vašimi priateľmi a rodinou

7 35
Zdroj: canva

Takže ste s týmto chlapom už dlho, ale nikdy sa nestretol s vašimi priateľmi ani rodinou a nikdy sa vás ani nepokúsil predstaviť svojim blízkym ľuďom. Kedykoľvek ste sa ho pokúsili predstaviť ľuďom, na ktorých vám záleží, mal nejakú výhovorku. Aj keď vy dvaja narazíte na niekoho, koho pozná, vždy vás predstaví ako známu. Ak je to tak aj v prípade vášho takmer vzťahu, malo by byť viac než jasné, že nie je pravdepodobné, že sa zmení na skutočný vzťah.

Odmieta vás označovať ako svoju priateľku

8 14
Zdroj: canva

Na začiatku vám tento chlapík pravdepodobne povedal, že neverí v označovanie vecí a že sa nechce zaviazať. Sme si istý, že vám tiež povedal, aká ste výnimočná a že potrebuje len čas, aby prišiel na nejaké veci. A dali ste mu ho viac než dosť. Ale po takom čase sa stále nerozhodol. Stále vás nechce nazývať priateľkou a nechce všetko, čo sa medzi vami deje, označiť za vzťah.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.