7 čínskych žien sa rozhodlo stráviť dôchodok spolu. Kúpili si dom, ktorý zmenili na krásne kráľovstvo

817

7 čínskych priateliek sa rozhodlo, že budú žiť do konca života spolu. Kúpili si dokonalý dom, ktorý plánujú zdieľať hneď po tom, ako odídu do dôchodku. Zaujímavé na tom je aj to, že všetko sa to začalo ako vtip, ktorý však veľmi rýchlo zmenili na skutočnosť.

Potom, čo jedna z priateliek našla dom o rozlohe 700 metrov štvorcových na predmestí Guangzhou, ich plány ako stráviť dôchodok nabrali na obrátkach. Všetky tieto dievčiny sa poznajú už viac ako 20 rokov a sú už doslova ako sestry. Čo však mohlo navždy zostať snom, sa zmenilo na skutočnosť iba minulý rok. Táto skupina odhodlaných žien dala dohromady 580 000 dolárov a kúpila si krásny dom, z ktorého sa stalo kráľovstvo.

Opustený dom z červených tehál premenili na moderné kráľovstvo. Tri a pol poschodové panstvo obklopené krásnymi kopcami, lesmi a záhradou prisľúbilo týmto mladým ženám pokojný odchod do dôchodku v spoločnosti celoživotných priateľov. Dom má spoločný priestor na prízemí a samostatné spálne pre každú z nich na hornom poschodí. Všetky ženy zdieľajú lásku k čaju, takže toto nové sídlo obsahuje aj krásny čajový pavilón. Pozrite si toto jedinečné sídlo:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre