9 znakov, že je do vás viac zaľúbený, ako by si priznal

7436

Muži vo všeobecnosti neradi dávajú najavo slabosť vyznaniami. Často to z nich ide ako z chlpatej deky. Napriek tomu, čo je očividné, v mnohých prípadoch sa nedokážu  vyjadriť. Nevieme posúdiť, či to tak majú od prírody alebo majú strach. Väčšinou čakajú až príliš dlho, kým sa nejakej žene zo svojich citov vyznajú. Samozrejme, nikto nechce byť sklamaný ani zranený, ale niekedy je fajn v živote trochu zariskovať a povedať tomu druhému, čo k nemu cítite. Keď to však nejde, prinášame vám zoznam 9 znakov, ktoré vypovedajú o jeho citoch aj bez slov:

Je to v jeho pohľade, dotyku, energii, ktorú vyžaruje

3 58
Zdroj: canva

Nevie sa vynadívať na vaše pehy, až sa začnete červenať. Opráši vám neviditeľnú smietku z ramena alebo vám zastrčí vlasy za ucho. Je veľmi rád vo vašej blízkosti, dáva vám najavo svoju náklonnosť a nedokáže z vás spustiť oči. Keby išla okolo aj Angelina Jolie, jeho to nezaujíma. Stredom jeho vesmíru ste vy.

Viete o ňom veľmi veľa

4 37
Zdroj: canva

Vždy sa zaujíma o vás, aký ste mala deň alebo týždeň. Zároveň sa s vami ale delí o svoje pocity z dňa a rád vám rozpráva, čo zažil, s kým sa rozprával a podobne. Rozpráva sa s vami o budúcnosti, o svojich snoch a nápadoch. Netrpezlivo s iskrou v očiach čaká na to, kým na niektoré veci poviete svoj názor.

Dáva si záležať na tom, aby ste boli v kontakte

5 42

Či už je to správa ráno, ako ste sa vyspala alebo želanie krásnych snov večer, vždy vámdá vedieť, že na vás myslí. Počas dňa vám možno príde kvetinka alebo emotikon v práve, len preto, že na vás myslí. Je to veľmi príjemné, však? 

Vždy si na vás nájde čas

6 33
Zdroj: canva

Trávi s vami veľa času. Času, o ktorý nemusíte ani len žiadať. Vždy je pri vás, keď ho potrebujete, bez ohľadu na to, ako veľmi je zaneprázdnený. Všetkými možnými prostriedkami vám dáva najavo, ako veľa preňho znamenáte a ako túži byť s vami.

Robí pre vás tie nádherné maličkosti

7 32
Zdroj: canva

Prinesie vám vývar, keď ste chorá, zoberie vám auto do servisu, aby ste bola v bezpečí. Vždy sa zaujíma o to, ako sa cítite. Pamätá si všetko, čo máte rada, vaše nápady a sny, proste všetko. Rád vás prekvapí nejakou drobnosťou, lebo ste nedávno spomínala, že by ste si ju dala. Alebo tajne plánuje výlet do Benátok, lebo ste tam vždy chcela ísť.

Neskrýva vás

8 16
Zdroj: canva

Keď spolu kráčate po ulici, drží si vás pod pazuchou a kráča ako najpyšnejší muž pod slnkom. Veľmi rád pridáva vaše spoločné fotky na sociálne média a chváli sa vami všade, kde sa dá. Poznáte jeho kamarátov a známych a stále vás viac a viac vmiešava do svojho života.

Stojí pri vás

9 13
Zdroj: canva

Je jedno, čo sa vám v živote deje. Keď ste smutná alebo sa tešíte z nejakého úspechu je pri vás, aby ste to spolu oslávili alebo aby vás podržal, keď to potrebujete. Vždy je v právnom čase na správnom mieste. Máte pri ňom pocit, že ste tá najdôležitejšia osoba na planéte. Keď sa mu aj podarí niečo pokaziť, je si toho vedomý a vždy sa ospravedlní.

Má jasnú predstavu o budúcnosti

10 13
Zdroj: canva

Nemá síce možno vyriešený úplne každý detail, ale minimálne v najdôležitejších veciach ráta s vami. Týka sa to aj vzdialenej aj blízkej budúcnosti. Vaše rande vždy naplánuje vopred, lístky na koncert vášho obľúbeného speváka kúpi hneď, aj keď je koncert až o rok. Svojím zmýšľaním a postojom vám dokazuje, že s vami ráta vo všetkých oblastiach.

V podstate vám svojimi skutkami hovorí veľmi veľa

11 11
Zdroj: canva

Nikdy vám nepovedal, že vás miluje? Vy na to celú tú dobu čakáte? Tak si prečítajte body vyššie ešte raz. Neskrýva city k vám a hovoria zaňho jeho činy. Keby mohol, znesie vám aj modré z neba. Myslíme si, že je to dôležitejšie ako nejaké prázdne frázy. Vážte si takého muža.

Zdroj

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.