Zachcelo sa vás Ázie a chceli by ste okúsiť jedno z najkrajších vietnamských miest, a pritom si oddýchnuť na pláži? Tak skúste tento náš tip. Môžete si vybrať 8 alebo 13-denný pobyt, pričom v prvom prípade vás to bude stáť 789€ a v druhom prípade 949€. Svoju dovolenku si užijete v 3* rezorte Sol An Bang naďaleko mesta Hoi An.

hoi an vietnam fotografia
Foto od JesusAbizanda

Cena zahŕňa nasledovné:

– Obojsmernú letenku v ekonomickej triede, pričom odletíte z letoviska v Budapešti a to do letoviska Da Nang, ďalej všetky letiskové poplatky, vystavenie letenky, malú batožinu do 9 kg, podpalubnú batožinu do 30 kg.

– Raňajky, transfer letisko – hotel – letisko a samozrejme ubytovanie v spomínanom hoteli.

Hoi An je skutočne krásne historické mesto a turistov láka najmä kvôli svojej jedinečnej atmosfére. Hovorí sa, že mestečko je najkrajšie v noci, pretože vtedy sa mení na lampiónové kráľovstvo. Možno ho tak trochu prirovnať k Benátkam, pretože taktiež budete mať možnosť vychutnať si jedinečnú plavbu na loďke. No nájdete tam aj pagody, chrámy, domy v pôvodnej podobe a nezabudnite ani na fenomenálny japonský most. Samotné historické jadro mesta je zapísané do Zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Na skok budete mať aj krásnu pláž Cua Dai. Hotový raj, pričom spoznáte úplne inú kultúru.

hoi an vietnam fotografia
Foto od rapidacid

Skvelá akcia – táto cena je na takejto úrovni len vďaka zľave spoločnosti Pelikan, ktorá dosahuje výšku až 40%. Preto ak si chcete vyraziť do takejto, možno menej tradičnej destinácie, neváhajte dlho.

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.