A čo tak užiť si akciovú last minute dovolenku na španielskej Mallorce len za 470€? Využite to!

230

Španielsko, Mallorca – už len tieto dve slová sú zárukou kvality. Súhlasíte? Tak čítajte ďalej. Momentálne si môžete užiť akciovú last minute dovolenku na tomto krásnom ostrove a v 3* hoteli Peymar iba za 470€! Tento dovolenkový pobyt si užijete po dobu 8 dní a odletíte priamo z Bratislavy.

Viac informácii:

– Opis sprostredkovateľa – dovolenku si užijete na krásnej pláži ostrova Mallorca v stredisku S´Illot. Ide o rodinný hotel, ktorý však nie je vôbec nudný. Oddýchnete si tam, no na druhej strane je tam veľmi atraktívne okolie a vďaka tomu zažijete aktívnu dovolenku.

– Popri pláži sa tiež môžete pozrieť do susedného strediska Sa Coma, prípadne sa môžete zviesť autobusom do rušného letoviska Cala Millor. Je to veľmi zaujímavá ponuka, ktorú určite ocenia celé rodiny, no i aktívni mladí ľudia.

– Obchody, bary, reštaurácie, kaviarne sú v okolí samozrejmosťou. Čo sa týka mora, tak budete v jeho tesnej blízkosti, doslova priamo pri piesočnatej pláži s jemnučkým pieskom a pozvoľným vstupom.

– Čo sa týka aktivít, stravovania, ubytovania a všetkého ostatného sa dočítate na stránke ponuky. Stravovať sa však budete formou All inclusive a izby sú veľmi vkusne zariadené.

– Keďže ide o Mallorcu, tak teplé počasie tam môžete očakávať aj v septembri. Teploty sa totiž budú pohybovať na úrovni 30 stupňov Celzia, čo je skutočne dostačujúce číslo.

– Tento ostrov vám ponúka takmer všetko. Je to skutočná perla na zemi. Nájdete tam hory, idylické dedinské prostredie, jaskyne aj krásne pláže. To však nie je všetko. Stačí, že sa prejdete po okolí a natrafíte na množstvo pamiatok.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre