A čo tak využiť lacné spiatočné letenky priamo z Košíc do Londýna len za 20€ tam aj späť? S Ryanairom

422

Londýn netreba nikomu zvlášť predstavovať. Žije tam mnoho Slovákov a mnohí tam smerujú práve za nimi alebo len tak objavovať krásy mesta. Tak či onak, teraz máte super šancu.

london fotografia
Foto od Free-Photos

Zaobstarajte si spiatočné letenky priamo z Košíc do Londýna len za cenu 20€! Poletíte s Ryanairom, no konajte čo najrýchlejšie, pretože takéto letenky sú veľmi žiadané.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 2.4. – 4.4.2019. Viac leteniek na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

A prečo Londýn?

Všetky potrebné informácie, zaujímavé tipy, rady a všetko, čo vám pri návšteve Londýna môže veľmi pomôcť, nájdete na tomto odkaze. Tento náš kompletný sprievodca sa vám môže hodiť aj v prípade, že Londýn dobre poznáte.

london fotografia
Foto od liushuquan

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre