Akciová dovolenka na jedinečnom ostrove Santorini teraz za špeciálnu cenu od 140€

977

Keď sa ocitnete na Santorini, budete sa na tento rozprávkový ostrov pozerať s úžasom. Práve tam zažijete tie najkrajšie západy Slnka a romantiku, ako naozaj málokde. Budete ubytovaní v štúdiu pre jednu osobu, ktorá obsahuje WC, sprchu, balkón, TV, balkón i chladničku. Za 140€ si užijete 7-dňovú dovolenku, a to od 15.6. – 22.6.2019.

santorini fotografia
Foto od Mariamichelle

Cena obsahuje:

– Raňajky, ktoré vám budú podávané v reštaurácii, ktorá sa nachádza pri pláži a 80 metrov od ubytovania.

– Voľne dostupné Wifi v spoločných priestoroch a pri bazéne.

– Delegát, ktorý hovorí po slovensky. Ubytovacie priestory vám upracú každý deň.

– Transfer letisko-hotel-letisko. Taktiež si môžete zobrať si so sebou batožinu do podpalubia maximálne do 20 kg, príručnú batožinu do 8 kg a kabelku.

 

Skvelá dovolenka na skvelom ostrove:

– Santorini je ostrov, ktorý sa oplatí zažiť na vlastnej koži a až vtedy, keď ho okúsite, tak zistíte, aká je to skvelá destinácia.

– Získa si vás najmä svojimi výhľadmi, úzkymi uličkami, miestnymi špecialitami a množstvom iných. Pre romantikov je to absolútne dokonalé miesto.

– Skvelé je, že ubytovaní budete v štúdiách s balkónom a klimatizáciou, a to len pár metrov od krásnej piesočnatej pláže.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre