Akciová ponuka All inclusive dovolenky v bulharskom Slnečnom Pobreží a krásnom hoteli už od 479€!

313

Slnečné Pobrežie patrí k vôbec najobľúbenejším a najstarším prímorským letoviskám v tejto krajine. Ak si chcete užiť 8 kilometrovú piesočnú pláž, krásny hotel i množstvo ponúkaných aktivít, nech sa páči. Vezmite celú rodinu a užite si 8-dňovú dovolenku v 3,5* hoteli Nessebar Beach len za 479€! Odletieť pritom môžete z Košíc alebo z Bratislavy. 

nessebar fotografia
Foto od ivan_vanchev

Prečo práve táto ponuka:

– Obrovské množstvo spoločenského, kultúrneho aj športového vyžitia. Ak obľubujete nočný život, tak určite si prídete na svoje v tamojších nočných baroch a skvelých diskotékach. Užijete si aj reštaurácie či kaviarne.

– Tamojšia pláž je označená modrou vlajkou EÚ, čo znamená, že táto pláž patrí medzi najčistejšie pláže Európy. Určite si pozrite aj mesto, ktoré je veľmi pekné a skutočne stojí za návštevu.

– Hotel je veľmi pekný a nachádza sa v ideálnej polohe. A to aj preto, že pláž máte na skok – 50 m od hotela, centrum sa nachádza iba 2 km odtiaľ, nákupné možnosti iba 20 m a letisko 30 km.

– Za dieťa neplatíte ubytovanie ani stravovanie, platí sa iba detská letenka (159 €) a povinné príplatky. V rámci akcie „Dieťa úplne zdarma“ prvé dieťa neplatí ani letenku, len povinné príplatky.

– Všetko ohľadom stravy, čo všetko zahŕňa táto cena i o športovom vyžití sa dočítate na našom odkaze vyššie. Mali by ste ale vedieť, že tento hotel už dlhodobo patrí medzi tie najobľúbenejšie a klienti Invie ho vyhľadávajú veľmi radi. Aj preto nezmeškajte výhodnú ponuku.

Využite 35% zľavu spoločnosti Invia. Tento hotel má veľmi dobré recenzie a spomedzi všetkých 155 hotelov v Nesebare mu patrí 32. priečka aj napriek tomu, že má „len“ 3,5*. Bulharsko je veľmi obľúbené u Slovákov a ak ešte hľadáte na poslednú chvíľu niečo, čo za to stojí, tak porozmýšľajte nad touto ponukou.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre