Akciové letenky do Madridu len za 16€ tam aj späť! S ponukou prišiel Ryanair

584

Svetové mesto Madrid je skutočne obdivuhodné a výhodne letenky sme vám priniesli už niekoľko krát. Dnes si ich však zakúpite ešte o čosi výhodnejšie. Tak, ak máte záujem, neváhajte dlho!

madrid fotografia
Foto od Donations

Zaobstarajte si spiatočné letenky z Viedne priamo do Madridu len za cenu 16€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Laundamotion. Let potrvá niečo okolo 3 hodín.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 15.5. – 22.5.2019. Viac na stráne Ryanair.

Batožina:

Keďže ide o lety spoločnosti Laudamotion, v cene letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Viac o Madride:

Všetko podstatné o Madride nájdete v našom sprievodcovi. Sú tam rôzne rady a tipy čo v tomto meste vidieť, ochutnať, kde sa ubytovať a mnoho iného. Všetky tieto užitočné informácie sú dostupné na tomto odkaze. Madrid je jedinečné miesto, ktoré snáď nikomu netreba zvlášť predstavovať a keď sa tam vyberiete, sklamaní určite nebudete.

madrid fotografia
Foto od LARS77722

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre