Akciovú All inclusive dovolenku v 5* hoteli v Tunisku si teraz môžete užiť len za 478€!

245

Tunisko, presnejšie dovolenková oblasť Hammamet je veľmi zaujímavou dovolenkovou voľbou. Luxusný 5* hotel Alhambra Thalasso je členom prestížnej medzinárodnej siete Warwickhotels. V prípade, že si vyberiete túto ponuku, tak dovolenku si užijete po dobu 8 dní, pričom odletieť môžete z Košíc alebo z Bratislavy. Zájazd vás bude stáť iba 478€!

Viac o pobyte:

– Hotel je veľmi zaujímavý, je postavený v typickom maursko – andalúzskom štýle v južnej časti Hammametu – Yasmine Hammamet. Nachádza sa iba 200 m od piesočnatej pláže, na ktorú vás bezplatne odvezie hotelový shuttle bus.

– K dispozícii budete mať bohaté športové aktivity a zábavu zdarma, ale aj za poplatok. Podľa toho, čo si vyberiete.

– Stravovanie formou All inclusive, výborné vybavené izby, pričom štandardná izba zahŕňa: centrálne ovládaná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, rádio, minibar, trezor (zadarmo), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), balkón alebo terasa.

– Ak ste si dovolenku šetrili na september, urobili ste dobre, takéto last minute ponuky v tomto mesiaci sú niekedy výhodnejšie ako počas tých najhorúcejších mesiacov. Avšak, v prípade záujmu konajte rýchlo! Zostáva posledných pár voľných miest.

– Hotel má skvelé recenzie, pričom sa nachádza na výbornom 3. mieste z hľadiska obľúbenosti, a to zo všetkých 139 hotelov v danej oblasti.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre