Akciovú dovolenku v 3* albánskom hoteli Oaz si zaobstaráte teraz už od 429€!

298

Albánsko je pre niekoho veľmi atraktívnou dovolenkovou atrakciou, pre iného zas nie. Ak patríte medzi prvú skupinu, tak táto ponuka bude pre vás ako vyšitá. Práve teraz je k dispozícii 8-dňová light all inclusive dovolenka v 3* hoteli Oaz v albánskom meste Durres len za 429€!

Viac o tejto ponuke:

– Hotel sa nachádza na Dračskej riviére, v časti nazývanej Golem, čo je cca 10 km od centra mesta Durrës (Drač) a 40 km od hlavného mesta Tirany.

– Tento menší hotel je situovaný priamo pri piesočnatej pláži. V cene je aj nasledovné vybavenie hotela: klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa so sprchou/ WC, SAT TV, chladnička, trezor. Každá izba má balkón, wifi je v celom hoteli zdarma.

– Strava formou all inclusive night, čo je plná penzia s nápojmi počas podávania obedu a večere a s nealkoholickými nápojmi počas dňa. Raňajky podávané formou bufetu, obedy a večere servírované a podávané formou obsluhy, budete mať na výber z 2 menu, počas podávania obedu a večere čapované resp. rozlievané pivo a víno.

Albánsko je akýsi nefalšovaný balkán so všetkým, čo k tomu patrí. Užite si ho teraz za vyše 30-percentnú akciu. Odletíte už však o 3 dni.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre