Akciový pobyt na Korfu a v 3* hoteli s polpenziou si môžete zaobstarať už za 289€!

431

Nádherný grécky ostrov je teraz dostupný za skvelú cenu! Ak hľadáte nejakú dovolenku v predstihu, tak Korfu by mohlo byť tou správnou voľbou. Tento najzelenší ostrov toho ponúka viac než dosť. Ak si chcete užiť dovolenku v 3* hoteli Alkionis s polpenziou za 289€, nech sa páči. Tento hotel sa nachádza v centre mestečka Moraitika – iba 300 metrov od krásnej pláže.

corfu moraitika fotografia
Foto od Andrew Real

Čo zahŕňa pobyt:

– 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Bratislava – Korfu – Bratislava alebo ak je vám lepšie letieť z Rakúska, tak Viedeň – Korfu – Viedeň. V cene sú aj všetky letiskové a palivové poplatky.

– Čo sa týka batožiny, tak zadarmo máte 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 40x20x25 cm. Zadarmo je k dispozícii tiež transfer letisko – hotel – letisko.

– Samozrejmosťou je aj vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie cestovného dokladu a taktiež online check in – elektronickú registráciu pasažierov a vystavenie palubného lístka.

– Ubytovanie v 3* hoteli Alkionis, ktorý sa nachádza od hlavného mesta – Korfu iba cca 20 km, takže veľmi jednoducho môžete preskúmať aj toto nádherné mesto.

Korfu si získalo srdcia mnohých bežných dovolenkárov, ale aj svetoznámych osobnosti. Podľa bájok sa tu vylodil aj samotný Odyseus a ostrov pravidelne navštevovala cisárovná Sisi. Tá si tam následne nechala postaviť vlastný zámok, ktorý je dnes nesmierne vyhľadávanou a obľúbenou turistickou atrakciou. Na tomto krásnom ostrove sa nudiť určite nebudete. A kľudne si so sebou vezmite celú rodinu.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre