Ako by vyzerali postavy z Harryho Pottera, keby boli pod vedením režiséra Wesa Andersona

4693

Niektorí filmoví režiséri majú úplne osobitý štýl, vďaka ktorému vynikajú medzi ostatnými. Jedným z nich je aj americký filmový režisér Wes Andrerson, ktorý je známy svojim jedinečným a nezameniteľným filmovým štýlom.

Anderson je známy svojím precíznym vizuálnym štýlom. Vo filmoch tiež využíva symetrie a farebnú paletu. Jeho filmy často odrážajú melanchóliu, zároveň však zahŕňajú komické a surrealistické momenty. Vďaka svojmu jedinečnému umeleckému pohľadu si získal veľkú základňu fanúšikov a rešpekt od kritikov.

V našom článku sme sa pozreli na to, ako by vyzerali herci z Harryho Pottera, keby boli pod vedením spomínaného režiséra Wesa Andersona. Vďaka umelej inteligencii sa už dá vytvoriť naozaj čokoľvek. Veď posúďte sami.

Ako to hodnotíte? Páčil by sa vám Harry Potter aj v tomto spracovaní?

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre