10 spôsobov, ako ľudia skrývajú svoje aféry

14184

Možno jednou z najviac skľučujúcich vecí na celom svete je pocit, že vás váš partner podvádza. Čo je však ešte horšie, že máte ten pocit, ale nedokážete to žiadnym spôsobom dokázať a ostávate bezmocní. Bohužiaľ, podvodníci sú často majstri manipulovania. Sú dosť zruční v skrývaní svojich záludných záležitostí. Avšak, pretože podvodníci majú tendenciu byť z „rovnakého cesta“, existujú medzi nimi určité znaky a podobnosti. Ak viete čítať medzi riadkami, môžete rýchlo prísť na to, že sa niečo deje.

Sú veľmi diskrétni

4 12
Zdroj: canva

V mnohých prípadoch sa podvodník spojí s ostatnými iba za diskrétnych okolností. Stránky pre podvodníkov, sú vytvorené tak, aby uľahčili utajenie záležitostí. Podvodníci často zámerne mlčia o tom, kto sú  pri osobách, s ktorými podvádzajú svojich partnerov, len aby si udržali svoje krytie.

Tvrdia, že si chcú zachovať súkromie na sociálnych médiách a vôbec nepridávajú príspevky, najmä tie s vami

8 2
Zdroj: canva

Niektorí podvodníci povedia svojmu partnerovi, že sú super „súkromní“ na sociálnych sieťach, aby sa vyhli zverejňovaniu čohokoľvek, čo by nasvedčovalo tomu, že sú vo vzťahu. To im umožňuje slobodne flirtovať s kým chcú, bez toho, aby sa dostali do situácie, v ktorej by ich niekto nachytal.

Legitimujú svoje krytie

11 1
Zdroj: canva

V mnohých prípadoch môže podvodník začať s novým koníčkom, aby zakryl svoju aféru. Môžu povedať: „Idem do posilňovne“, „Zdržím sa neskoro v práci“ a podobne. Po celú dobu je to iba ich krytie.

Zablokujú svoje zariadenia

7 8
Zdroj: canva

Podvodníci často zamykajú svoje zariadenia. Neumožnia svojmu partnerovi zadať prístupový kód a svojtelefón nikdy nespustia z očí.

Používajú sexuálne stránky pod iným menom/bez profilovej fotky

12
Zdroj: canva

Existujú stránky pre dospelých ako Tinder a Friend Finder, ktoré bývajú zaplavené podvodníkmi. Podvodníci budú používať falošné mená alebo nebudú zobrazovať profilový obrázok, zatiaľ čo väčšina členov, ktorí nemajú čo skrývať, použije svoje skutočné meno a skutočný obrázok. Podvodníci jednoducho odošlú používateľom správu so svojimi obrázkami, ak sa cítia dostatočne pohodlne.

Kúpia si druhý telefón

9 2
Zdroj: canva

Podvodník pravdepodobne získa nové telefónne číslo alebo druhý telefón, ktorý tají. Týmto spôsobom môžu pokojne nechať svojho partnera, aby si overil, že v telefóne nič nemá a tým pádom je nevinný.

Cestujú sami

6 8
Zdroj: canva

Podvodníci, ktorí cestujú za prácou, majú veľkú výhodu, pretože môžu počas svojich ciest podvádzať. Zoznamovacie stránky, ako je Tinder, to veľmi zjednodušujú, pretože svoje PSČ môžete kedykoľvek zmeniť tak, aby odrážalo miesto, kde by ste sa chceli stretnúť.

Vinu hodia na vás

5 8
Zdroj: canva

Žiaľ, niektorí podvodníci to svojim partnerom spočítajú v opačnom garde. Aby odvrátili svoje vlastné odhalenie,obvinia svojho partnera z podvádzania. Často sa to stáva aj preto, že na partnera premietajú svoje vlastné zlé správanie.

„Sme len kamaráti“

10 1
Zdroj: canva

Ďalšou taktikou, ktorú používajú podvodníci, je, že majú „priateľa“, ktorý je oveľa viac ako len priateľ. Ak váš partner začne tráviť veľa času s novým „priateľom“, ktorý by sa kvalifikoval ako niekto, koho by priťahoval a existujú aj iné známky podvádzania, majte sa na pozore.

Kryjú ich priatelia

13
Zdroj: canva

Priatelia podvodníkov ich nemusia vždy kryť, no v mnohých prípadoch áno. Najmä ak ich priatelia majú k nim neľútostnú lojalitu alebo ak sú aj ich priatelia podvodníci. Jednoducho si navzájom pomáhajú a funguje to už stáročia.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.