Taylor Lautner prezradil, ako mu séria Twilight poškodila duševné zdravie

10073

Takmer všetci, ktorí sledovali sériu Twilight, si obľúbili príbeh Taylora Lautnera. Vo všetkých dieloch hral vlka Jacoba Blacka. Aj keď množstvo ľudí obdivovalo jeho vypracovanú postavu, dnes vám prezradíme, čo všetko sa za tým skrývalo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Taylor Lautner (@taylorlautner)

Aby mohol Taylor Lautner hrať postavu vlka, musel podstúpiť poriadnu transformáciu. Je prirodzené, že keď ide človek hrať dynamickú a silnú postavu, musí tomu prispôsobiť aj svoj vzhľad.

Po natáčaní série herec hovoril o tom, ako sa témy týkajúce telesného vzhľadu spájajú najmä so ženami. Uviedol, že byť vnímaný ako niekto „s takým neuveriteľným telom“ bolo nesmierne náročné. Môže za to najmä skutočnosť, že v Twilighte stvárňoval dospievajúceho chlapca, ktorý si takmer každú scénu vyzlieka tričko. Vtedy ešte nevedel, ako ho to ovplyvní v budúcnosti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Taylor Lautner (@taylorlautner)

Ako sám prezradil, musel podstúpiť naozaj drastickú premenu, aby jeho postava korešpondovala s postavou vlka. To zahŕňalo 3 200 kalórií denne a cvičenie aspoň päťkrát do týždňa. Lautner priznal, že v tom čase bola séria Twilight stredobodom jeho vesmíru. V prvej časti mal 63,5 kg, zatiaľ čo v Nove už necelých 80 kg. Priznal, že to nebola jeho prirodzená postava a musel na nej veľmi tvrdo pracovať. Bol nútený chodiť do posilňovne a nakoniec to skončilo tak, že sa začal búriť a s cvičením celkom prestal.

Keď prestal cvičiť, jeho telo sa opäť začalo meniť a zmizli mu aj viditeľné svaly na bruchu. Vtedy začali fanúšikovia vytvárať koláže a jeho fotografie porovnávať. Trvalo to roky a zhoršilo to Lautnerovo duševné zdravie.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Taylor Lautner (@taylorlautner)

Všetkým ľuďom na záver odkazuje, že nemajú svoje šťastie stavať na tom, ako vyzerá ich telo. „Nemyslite si, že keď schudnete 20 kíl alebo naberiete svalstvo, budete zrazu šťastní. V tom by ste naozaj nemali hľadať nejakú hodnotu.“

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.