Aktuálne správy #62: Rusko testuje svoju vlastnú verziu internetu a v Etiópií objavili stratené mesto ukryté pod povrchom zeme

3620

Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o úžasnom archeologickom náleze v Etiópií, Veľmi nezvyčajnom a hlavne nelegálnom  koncepte podnikania čínskej reštaurácie, alebo čo si myslia o požiaroch v Austrálii samotní hasiči.

 

 

Majiteľa reštaurácie s nudlami odhalil zákazník , ktorému na policajnom drogovom teste našli v krvi morfium. Polícia po dlhšom vyšetrovaní prišla až ku majiteľovi reštaurácie, u ktorého našli 76 gramov drogy.

 

 

V štáte Illinois si budú môcť rekreační užívatelia rastliny legálne obstarať až 30 gramov. J.B. Pritzker, demokratický guvernér štátu taktiež tvrdí, že môže vymazať až 700 000 záznamov v registri trestov spojenou s touto látkou. Predpokladá sa, že tento zákon privedú dane z drogy do rozpočtu cca. $57 miliónov.

 

 

Požiarnici začínajú reagovať na neaktivitu štátu voči reťazci požiarov po celom kontinente. Štát odmieta požiadať ostatné štáty o pomoc a považuje situáciu za zvládnuteľnú, čo ale podľa záberov, ktoré sú dostupné a vyjadrení hasičov nie je pravda.

 

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre