Pobyt si užijete v Lambi, ktoré je na ostrove Kos jednou z najobľúbenejších časti a má to viacero dôvodov. Ide o All inclusive dovolenku, pričom týchto 8 dni si vychutnáte v 4* hoteli Nefeli len za 579€! Poletíte, samozrejme, letecky, a to priamo z Bratislavy. Pozor, ide o last minute ponuku, čiže odletíte už o 2 dni! 

Viac o pobyte:

– Hotel má veľmi dobrú polohu, nachádza sa totiž v blízkosti hlavného mesta Kos,nájdete tam čarovný prístav, ako aj známu ulicu „bar street“, ktorá je plná atraktívnych barov a bohatého nočného života.

– Pri hoteli je tiež bar pri bazéne a minimarket, ktoré vám spríjemnia pobyt. Ostrov môžete preskúmať bicyklom – prenajať si ho môžete na recepcii.

– Ak sa pýtate na piesočnatú pláž, tak tá je od hotela vzdialená iba 150 metrov. Bohaté športové vyžitie – k dispozícii je fitness, stolný tenis, biliard, šípky, animačný program, detský bazén atď.

– Stravovanie formou all inclusive, to sa však dočítate aj na našom odkaze vyššie. Táto suma je takáto vďaka 35% zľave.

– Priemerné počasie v čase dovolenky sa bude pohybovať na úrovni 33 stupňov Celzia, pričom teplota vody bude na úrovni 26 stupňov Celzia.

Čo zahŕňa cena:

– Spiatočnú letenku, transfer letisko – hotel – letisko, all inclusive strava, služby delegáta, poistenie insolventnosti a ,samozrejme, ubytovanie v spomínanom hoteli po dobu 8 dní.

 

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.