Kreativita nemá žiadne hranice ani obmedzenia. Prítomná je v rôznych oblastiach života, vrátane umenia, vedy, technológií, podnikania či každodenného riešenia problémov. Kreativita v umení je oslobodená od akýchkoľvek obmedzení a umožňuje umelcom vyjadriť svoje emócie a myšlienky. 

V našom článku sme sa dnes rozhodli vyzdvihnúť kreatívne zmýšľanie amerického fotografa Stephena McMennamy. V čom spočíva jeho talent? Fotograf urobí dva rôzne zábery a následne ich spája do jednej fotografii. Jeho zábery zrazu dávajú zmysel a sledujúcich nielen upútajú, ale častokrát aj pobavia. 

Ak si myslíte, že je tvorba tohto umelca jednoduchá, mýlite sa. Fotografie z tohto článku vás zrejme presvedčia o opaku. Čo hovoríte na Stephenove výtvory? 

ZDROJ

Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.