TIP na výlet : Strávte letný deň v Aquaparku Trnava vďaka unikátnej zľave !

291

Horúce letné dní nás „nútia“ vychádzať z bytov či domov a pobyt v kancelárií sa stáva čoraz menej znesiteľným. A ak patríte k ľudom, kt orí radi dovolenkujú v zahraničí tak leto 2020 až na pár svetlých výnimiek naozaj nie je stvorené pre cestovateľov. Naštastie stále existujú možnosti ako si užiť či už aktívne alebo pasívne aj na Slovensku. Jedným z takých tipov môže byť napríklad návšteva krásnej Trnavy ukončená v miestnom Aquaparku Trnava do ktorého si môžete zaobstarať vstup o čosi lacnejšie ako to býva zvykom a to vďaka unikátnej zľave.

aquapark trnava zlava
Zľava na vstup do Aquaparku Trnava

Po výlete do Trnavy, kde nájdete mnoho krásnych kultúrnych pamiatok al e zaujímavých miest ako napríklad kukuričné bludisko vám môže oddych pri vode padnúť vhod. Aquapark Trnava je novým strediskom, kde si na svoje prídu mladší, starší, rodiny s deťmi aj páriky, ktoré si prišli odpočinúť. V osobitnom článku o Aquaparku v Trnave nájdete nespočetne veľa foriem zábavy ale aj oddychu. Ak sa vám nechce čítať siahodlhý článok tak vedzte, že tam nájdete tobogány, Wellness a SPA, kde na vás čaká množstvo masáži a rôznych procedúr.

Aquapark je vcelku a o jeho kvalite svedčí aj množstvo rôznych recenzií na internete. Ak ste sa pre jeho návštevu rozhodli je určite na mieste skúsiť ušetriť nejaký ten peniaz na vstupe. Ak ste časovo flexibilný a nepotrebujete ísť do aquaparku vtedy ako ide väčšina viete na vstupe pre jednu dospelú osobu uštetriť vďaka zľave až 31% oproti bežnému celodennému vstupu! Ak ste dvaja dospelí a dve deti je zľava tiež pekných 30% oproti bežnému celodennému vstupu. Výhodné zľavy nájdete aj na vstup do wellness a SPA. Zľavy môžete rôzne kombinovať prípadne si dokúpiť masáž.

Aká je teda podmienka pre uplatnenie výhodnej zľavy? Jednoduchá, aquapark sa snaží využiť priestor aj mimo času kedy má úplne plno. Pre aplikovanie zľavy teda stačí ak prídete mimo víkend alebo sviatok, kedy aquapark očakáva nápor návštevníkov. Skvelé na zľave je, že platí aj cez prázdniny a kupón viete použiť až do decembra 2020. Ak neviete kam na výlet či dovolenku na Slovensku určite zvážte možnosť predĺženého víkendu s tým, že si jeden pracovný deň vezmete dovolenku na návštevu tohto pekného vodného strediska.

Ak sa rozhodnete pre niektorí z časovo obmedzených vstupov 2-3 hodiny mali by ste vedieť, že ak sa rozhodnete v aquaparku najesť máte pri kúpte hlavného jedla plus 30 minút navyše k vášmu vstupu.

 

Kam na výlet v Trnave

Pred alebo po návšteve aquaparku vám v Trnave ešte odporúčame nasledujúce miesta:

  • Kostol sv. Heleny
  • Malú synagógu
  • Mestskú vežu
  • Historické centrum mesta

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre