Úvod Autori Príspevky od Adam Heindrichovsky

Adam Heindrichovsky

Adam Heindrichovsky
1544 PRÍSPEVKOV 0 komentáre
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory. Prečo si Egypťania holili obočie...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, prečo je v Nórsku výhodou vlastniť elektrické auto, ale aj o prvej selfie na svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1305: koľko sekúnd trvá priemernému...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko sekúnd trvá priemernému človeku vytvorenie prvého dojmu tiež aj to, čo sa stane s vaším dýchaním, keď niečo začnete písať.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Dnes vám znova prinášame novú sériu zaujímavých fotiek zo života v minulosti. Uvidíte napríklad známe osobnosti, pamätné udalosti, alebo silné momenty z čias vojny. Dnes budete môcť vidieť 15-ročné dievča pri sústruhu, surinamské jednotky na Deň nezávislosti v Paramaribo a tiež aj čašníka ako nesie čaj.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1304: koľko minút denne strávi...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, koľko minút denne strávi priemerný človek čakaním a tiež aj to, kde sa nachádza najstrmšia ulica na svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1303: koľko percent ľudí dýcha...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent ľudí dýcha naraz iba jednou nosovou dierkou a tiež aj to, aké silné je uhryznutie medveďa grizlyho.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1302: koľko percent zemského povrchu...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent zemského povrchu pokrýva oceán a tiež aj to, kedy sa oženil Hitler s Evou Braunovou.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám novú časť zaujímavých fotografii zo života v minulosti. Uvidíte napríklad významné osobnosti, pamätné udalosti, alebo silné momenty z obdobia vojny. Dnes budete môcť vidieť centrum Stalingradu po skončení bitky, deň víťazstva nad Japonskom na Times Square a tiež aj vodiča počas španielskej chrípky ako zakazuje nastupovať do električky bez rúška.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1300: ako sa volá najstarší...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako sa volá najstarší známy žijúci strom na svete a tiež aj to, koľko percent všetkých druhov, ktoré kedy žili na Zemi, už vyhynulo.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám ďalšiu sériu zaujímavých fotiek zo života v minulosti. Uvidíte napríklad známe osobnosti, pamätné udalosti, alebo silné momenty z  čias vojny. Dnes vám ukážeme prvý bankomat na svete predstavený v San Franciscu, rybárov z Faerských ostrovov a tiež aj matku a dieťa v plynových maskách.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1299: koľko dospelých na celom...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko dospelých na celom svete dokáže stráviť mlieko bez intolerancie a tiež aj to, čo môže spôsobiť zvýšenie hmotnosti takmer o 1 kilogram za menej ako týždeň.