Úvod Autori Príspevky od Adam Heindrichovsky

Adam Heindrichovsky

Adam Heindrichovsky
1543 PRÍSPEVKOV 0 komentáre
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1298: čo lepšie predpovedá úspech...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, čo lepšie predpovedá úspech ako IQ a tiež aj to, čo ovplyvňuje mozog viacerými spôsobmi, ktoré môžu zhoršiť úsudok a spomaliť reakcie.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám nový diel zaujímavých fotografii zo života v minulosti. Uvidíte napríklad známe osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z čias vojny. Dnes budete môcť vidieť britského letca ako ručne zhadzuje bomby počas 1. svetovej vojny, domorodca s bumerangom a tiež aj fínskeho vojaka na hrade Vyborg.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1297: koľko percent Fínov sa...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent Fínov sa saunuje aspoň raz týždenne a tiež aj to, čo môže byť skorým príznakom mozgových porúch.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1296: koľko detí približne sa...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko detí približne sa narodí každú hodinu a tiež aj to, koľko dospelých Američanov nemá dostatok spánku.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1295: ktorá potravina je...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, ktorá potravina je najviac kradnutá potravina na svete a tiež aj to, čo môže pomôcť v boji proti rakovine.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám novú sériu zaujímavých fotiek zo života v minulosti. Ukážeme vám napríklad významné osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z obdobia vojny. Dnes budete môcť vidieť opatrovateľku ako ukrýva deti v skrini počas nemeckého náletu, nezvyčajný kurník niekde v maďarskej dedine a tiež aj dve ženy v ópiovom brlohu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1294: koľko percent fajčiarov začalo...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent fajčiarov začalo fajčiť pred dovŕšením svojich 18 rokov a tiež aj to, koľko kvetov musia včely navštíviť, ak chcú vyrobiť pol kila medu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1293: čo vám môže pomôcť...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo vám môže pomôcť lepšie si zapamätať informácie a tiež aj to, akí ľudia majú tendenciu byť lojálnejší k svojim priateľom a verní, keď sú vo vzťahu.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám novú časť zaujímavých fotiek zo života našich predkov. Uvidíte napríklad známe osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z obdobia vojny. Dnes budete môcť vidieť posledné zasadnutie Rady republík ZSSR, na ktorom bola prijatá deklarácia o zániku existencie ZSSR, britských vojnových zajatcov pri práci v Nemecku a tiež aj pštrosa ako číta noviny spolu so správcom.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1292: koľko percent ľudí je...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, koľko percent ľudí je závislých na cvičení a tiež aj to, ktorá známa historická osoba mala iba jeden semenník.