Úvod Autori Príspevky od Adam Heindrichovsky

Adam Heindrichovsky

1547 PRÍSPEVKOV 0 komentáre
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1292: koľko percent ľudí je...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, koľko percent ľudí je závislých na cvičení a tiež aj to, ktorá známa historická osoba mala iba jeden semenník.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1291: čo je možné určiť...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo je možné určiť z odtlačku prsta a tiež aj to, aká látka môže pomôcť pri liečbe ťažkých prípadov depresie.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám nový diel zaujímavých fotografii zo života v minulosti. Uvidíte napríklad známe osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z čias vojny. Dnes vám ukážeme roztopené a poškodené figuríny po požiari v Múzeu voskových figurín Madam Tussaud v Londýne, svadobný portrét manželského mongolského páru a tiež aj kontrolu dokladov u vodiča.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1290: aké zviera je národným...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aké zviera je národným zvieraťom Francúzska a tiež aj to, akí ľudia sú menej náchylní na prechladnutie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1289: koľko percent lekárov je...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, koľko percent lekárov je dnes spokojných so svojou prácou a tiež aj to, čo pomáha zlepšovať pamäť a učenie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1288: akí ľudia majú tendenciu...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, akí ľudia majú tendenciu sa menej starať o názory druhých a tiež aj to, čo môže zvýšiť produkciu zápalových hormónov.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám novú časť historických fotiek zo života v minulosti. Uvidíte napríklad významné osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z obdobia vojny. Dnes budete môcť vidieť postup tanku a pechoty cez mesto Carlentini Syracuse, simulátor chôdze po mesačnom povrchu a tiež aj skupinu dievčat ako predvádza rôzne typy ochranných masiek.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1287: ktorá kosť je najtvrdšia...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá kosť je najtvrdšia v ľudskom tele a tiež aj to, akí ľudia majú väčšiu pravdepodobnosť, že precenia svoju inteligenciu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1286: čo môže znížiť váš...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, čo môže znížiť váš krvný tlak a zmierniť stres a tiež aj to, kde sa vyrábajú nálepky „Made in China“.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám novú časť zaujímavých fotiek z minulosti. Uvidíte napríklad významné osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z čias vojny. Dnes vám ukážeme pohreb Josipa Broza Tita v juhoslovanskom parlamente v Belehrade, jedenásťročných chlapcov z Hitlerjugend ako sa učia strieľať z pušky a tiež aj protestujúcich študentov na Námestí nebeského pokoja.