Úvod Autori Príspevky od Adam Heindrichovsky

Adam Heindrichovsky

1547 PRÍSPEVKOV 0 komentáre
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1285: ktorá krajina má druhý...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá krajina má druhý najvyšší počet letísk na svete a tiež aj to, koľkokrát sú dnes poháre na víno väčšie ako v roku 1700. 

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1284: ktoré potraviny majú podľa...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré potraviny majú podľa odborníkov antibakteriálne vlastnosti, ktoré inhibujú zubný kaz a tiež aj to, na koľko dní dokážu škorpióny zadržať dych.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Aj dnes vám znova prinášame nový diel zaujímavých fotografií zo života v minulosti. Ukážeme vám napríklad známe osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z obdobia vojny. Dnes budete môcť vidieť posledné chvíle rozlúčky kanadského vojaka so svojou dcérou pri odchode do vojny, Mercedes-Benz 190Dc so zabudovaným autotelefónom a tiež aj prvú známu fotografiu skutočnej lekárskej operácie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1283: ktorý šport sa ako...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, ktorý šport sa ako prvý hral na Mesiaci a tiež aj to, čo vám pomôže skôr prekonať závislosť na cigaretách.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1282: čo môže byť varovným...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo môže byť varovným signálom neskoršej demencie a tiež aj to, čo vás môže vystaviť riziku úzkosti, paranoje a depresie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1281: čo môže pomôcť zlepšiť...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo môže pomôcť zlepšiť vaše rozhodovanie a tiež aj to, čo spôsobuje rýchlejšie starnutie mozgu.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám ďalšiu sériu zaujímavých fotiek zo života v minulosti. Ukážeme vám napríklad významné osobnosti, významné udalosti, alebo rôzne momenty z obdobia vojny. Dnes budete môcť vidieť lavičku určenú len pre Európanov, dôstojníka NYPD ako visí nad Times Square a tiež aj ľudí, ktorí sa dopočuli správu o Hitlerovej smrti.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1280: s akou prirážkou sa...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, s akou prirážkou sa predávajú pukance v kinách a tiež aj to, akí ľudia majú tendenciu ľahko sa rozčuľovať na iných bez zjavného dôvodu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1279: aká aktivita môže skrátiť...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aká aktivita môže skrátiť váš život a tiež aj to, kto navrhol logo Chupa Chups.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám novú sériu zaujímavých fotografii z minulosti. Uvidíte napríklad známe osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z obdobia vojny. Dnes vám ukážeme plynové masky pre kone počas prvej svetovej vojny, TV s plochou obrazovkou s možnosťou nahrávania programov pre oneskorené sledovanie a tiež aj burlesknú tanečnicu Zoritu so svojim hadom na poludňajšej prechádzke.