Ak si chcete vyraziť pred Vianocami do tohto nemeckého mesta a zažiť výbornú vianočnú atmosféru tamojších trhov, tak neváhajte. Letenky dlho za takúto cenu nebudú dostupné.

berlin christmas fotografia
Foto od Jorge Franganillo

Práve teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky z poľského Krakova do mesta Berlín len za cenu 17€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 12.12. – 16.12.2018. Viac termínov na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Prečo zimný Berlín?

– Berlín je považovaný za mesto umenia. Kamkoľvek sa vyberiete, uvidíte umenie, ktoré stojí za to. Stačí, že sa prejdete po ulici a na každom kroku natrafíte či už na nejakého hudobníka, alebo 3D kresby.

– Veľmi bohatá nočná zábava a výborné nočné kluby. Týmto je toto mesto takisto veľmi dobre známe. Mladým ľuďom praje a nudiť sa tam určite nebudú.

berlin christmas fotografia
Foto od hans-jürgen2013

– Pozrite si Berlínsky dóm, ide o majestátnu katedrálu stojacu na atraktívnom mieste. Pochovávali tam pruských kráľov. Monumentalitu katedrály potvrdzuje tiež 270-schodový výstup do medenej veže dómu. Budete mať odtiaľ neuveriteľný výhľad na mesto.

– V Berlíne nájdete niekoľko vianočných trhov, ktoré určite stoja za vašu návštevu. Zažijete tam jedinečnú atmosféru.

berlin christmas fotografia
Foto od Jorge Franganillo

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Ďalšie tipy pred návštevou Berlína:

Ak sa chystáte navštíviť toto mesto a chcete si prečítať viac užitočných rád a tipov, určite si pozrite nášho sprievodcu. Dočítate sa tam všetko – čo navštíviť, kde sa ubytovať, čo určite vidieť alebo čo jednoznačne ochutnať. To všetko nájdete na tomto odkaze.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť