Letecká spoločnosť Laudamotion ponúka VEĽKÉ VÝPREDAJE – spiatočné letenky kúpite už od 10€!

767

Vďaka tejto rakúskej leteckej spoločnosti si zaletíte v zimných mesiacoch do miest ako Faro, Oslo, Madrid, Stuttgart či Bordeaux a mnoho ďalších už od 10-20€! Nezmeškajte tento skvelý výpredaj spiatočných leteniek, pretože tak skoro sa totiž opakovať zrejme nebude. Ponúkaných cieľových destinácii je však toľko veľa, že vám výber zrejme potrvá veľmi dlho. Tak šup do toho.

madrid fotografia
Foto od Free-Photos

– Mali by ste vedieť, že letenky za dané ceny nájdete najmä v novembrových a januárových termínoch, no ak nechcete zmeškať ponuku, tak si ich naozaj čo najrýchlejšie zarezervujte, pretože destinácie sú to zaujímavé a budú sa rýchlo míňať, navyše ceny na takejto úrovni dlho nebudú.

– Taktiež podotýkame, že táto ponuka platí len pre lety z rakúskej Viedne.

– Všetky ponuky lacných leteniek nájdete pokope na tomto odkaze.

Batožina:

Ak sa pýtate na batožinu, tak vedzte, že v cene letenky je len menšia taška s maximálnymi rozmermi 40x25x20cm. V prípade, že sa vám máli, tak si budete musieť za ďalšiu tašku alebo kufor priplatiť.

Ubytovanie:

Ubytovanie si zaobstarajte vopred a výhodne napríklad na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre