Bulharský 4* hotelový rezort spolu s All inclusive si teraz môžete užiť vďaka akciovej ponuke len za 329€!

431

V prípade, že ste ešte nestihli ísť na dovolenku a nevadí vám, že si ju užijete už po hlavnej letnej sezóne, tak ešte stále to môžete napraviť. Konkrétne vám ponúkame Bulharsko, resp. konkrétnejšie Pomorie. 8-dňovú All inclusive dovolenku v 4* hoteli Festa Via Pontika si užijete len za 329€. Odletíte priamo z Bratislavy.

Viac o ponuke:

– Ide o veľmi príjemný zrekonštruovaný rezort, ktorý leží na brehu Čierneho mora. Celý hotel je naozaj štýlovo zariadený. Ponúka pekné prostredie plné zelene a piesočnú pláž, ktorá je vzdialenosti, na ktorú takmer kameňom dohodíš, leží len 100 m od hotela.

– Ďalšia vec, ktorá je na tomto hoteli skvelá je to, že milovníci vín si tam dozaista prídu na svoje, keďže sa tam nachádza vináreň, ktorá je vo vlastníctve rezortu. Okrem toho, že ochutnáte víno, dozviete sa aj o tajomstvách jeho výroby.

– Izby majú všetko, čo potrebujete – klimatizáciu, kúpelňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, satelitnou TV, WIFI pripojením, telefónom, trezorom, sušičkou vlasov. Služby sú taktiež bohaté, o tých sa však dočítate na internetovom odkaze uvedenom vyššie.

– Čo sa týka dopravy, stravy, toho, čo cena zahŕňa a nezahŕňa sa dozviete na stránke konkrétnej ponuky, kde to máte všetko pekne rozpísané.

A prečo ísť do Bulharska po letnej sezóne?

Tak v prvom rade už kvôli samotnej cene, ktorá je viac než prijateľná. V druhom rade sú to služby, ktoré sú zahrnuté aj v cene, je totiž dosť možné, že všetky za ten čas ani nestihnete využiť, pretože ich je veľmi veľa. Podľa nášho názoru spravil skvelý dojem aj hotel, keďže je vkusne zrekonštruovaný a má naozaj čo ponúknuť. Pre aktívnych dovolenkárov je to mimoriadne zaujímavá ponuka, o ktorej sa určite oplatí porozmýšľať, no veľa času na to nemáte, keďže ide o last minute.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre