Chceli by ste robiť hocičo, na čo si pomyslíte? Vybraný jedinec dostane 100 000$, aby dal výpoveď a robil hocičo, čo chce

515

Väčšina ponúk tzv. vysnívaných zamestnaní alebo jednoduchšie povedané „prác snov“ prichádza s niekoľkými veľmi divokými požiadavkami, ktoré nie sú tak celkom pre každého. Niekedy musíte žiť rok na takmer opustenom ostrove alebo cestovať po celom svete a svoj život dokumentovať. Nedávno sme vám písali o ponuke, ktorej pointou bolo chodiť na rande, spoznávať nových priateľov a za to by vám platili. Teraz vám ale predstavíme novú ponuku, ktorá posúva úroveň jedinečných „pracovných“ ponúk na ešte vyšší level. Budete si skrátka užívať a vykonávať akúkoľvek prácu, ktorú chcete.

good life fotografia
Foto od MMckein

Spoločnosť PrAna – výrobca odevov, ponúka pre jedného šťastného víťaza 100 000 dolárov na to, aby mohol žiť svoj vysnívaný život po celý rok. „V PrAne zo skúsenosti vieme, že k osobnému rastu je často potrebné vystúpiť z vlastnej zóny komfortu. A niekedy všetko, čo potrebujete, je len priateľská štipka pomoci, ktorá vám pomôže urobiť tento ťažký, no dôležitý prvý krok. Preto hľadáme odvážneho človeka ochotného odísť zo svojej súčasnej práce a usilovať sa o celoživotné nadšenie. Vaše rozhodnutie podporíme sumou 100 000 dolárov, aby sme vám pomohli splniť váš sen,“ píše webová stránka spoločnosti.

Chcete skúsiť svoje šťastie? Všetko, čo musíte urobiť, je odoslať 1 až 3-minútové video s podrobnými informáciami o vašej aktuálnej práci a taktiež zdieľaním toho, aká je vaša vysnívaná práca. „Hľadáme inšpiratívny a originálny príbeh, takže nechajte svoju osobnosť žiariť,“ radí odevná značka záujemcom. A dodala, že najlepšie je, ak by ste svoju vášeň ukázali priamo v akcii. „Ak ste napr. začínajúcim filmárom, uveďte príklad svojej práce, ak je vaším snom byť cukrárom, ukážte nám svoje jedlá.“

Príspevky potom posúdi komisia zástupcov PrAna. Výherca bude požiadaný, aby dal výpoveď zo svojej súčasnej práce a následne zdokumentoval svoju celoročnú cestu prežitia svojho sna. Podmienkou ale je, aby ste mali najmenej 21 rokov, trvalý pobyt v Spojených štátoch a príspevky záujemcov musia byť zverejnené do 16. septembra. Možno ak žijete za „veľkou mlákou“, môžete skúsiť takúto zaujímavú ponuku. Nikdy totiž neviete, kedy sa vám podarí vyhrať niečo takéto „veľké“.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre