Chlapík si postavil na záhrade vlastný originálny bar, a to za použitia iba 100€!

4222

Leto je čas, kedy ľudia obľubujú grilovačky a rôzne rodinné či priateľské posedenia v záhrade. Avšak, ak tam nemáte takýto bar, tak to nie je celkom dokonalé. Alebo áno? Nuž, v prípade, že s nami súhlasíte, môžete sa inšpirovať týmto chlapíkom. Malý bar na záhrade si vybudoval sám a za málo peňazí.

Foto od Facebook

Paul Nowak pochádza zo Sheffieldu a na vybudovanie takéhoto originálneho baru využil obyčajné drevené palety. Celá táto stavba ho stála iba 100€. Paul je veľmi šikovný v práci s drevom a dokonalo to pretavil do tejto konštrukcie. Pravdou však je, že s materiálom mu dosť pomohol jeho kamarát, ktorý vlastní krčmu. „Trvalo mi pár dní, kým som zohnal všetky veci, ktoré som k stavbe potreboval. Vždy som mal rád drevo, chcel som s ním pracovať aj po škole, no to sa nestalo. A po takomto bare na záhrade som túžil už dlhšie,“ povedal šikovný chlapík.

Foto od Facebook

Na poličkách je veľký priestor pre uskladnenie množstva pív, liehovín či vín. Bar je vybavený aj čapovacími pipami. Rozhodujúcou a najdôležitejšou súčasťou je však najmä plne funkčná chladnička. Paulov bar sa stal vírusovým potom, čo ho zdieľal vo facebookovej skupine. „Keď priatelia prídu, všetci tam sedíme. Je to trochu iné a zamilovali sme si to,“ povedal majiteľ. Tak čo, necháte sa niečim podobným inšpirovať aj vy?

Foto od Facebook

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre