Čo preukázateľne výrazne znižuje emocionálnu a fyzickú bolesť alebo aké výhody má masturbácia #zaujimavosti

3400

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo preukázateľne výrazne znižuje emocionálnu a fyzickú bolesť a tiež aj to, o koľko percent pomalšie čítajú ľudia z obrazovky ako z papiera.

 

,,Keď už hovoríme o skupine Volkswagen, tento nemecký automobilový gigant je vlastníkom mnohých známych značiek vozidiel. Volkswagen v súčasnosti vlastní väčšinový podiel v Audi, Scania a Porsche a stopercentne vlastní aj Škoda Auto, Lamborghini a Ducati. Je zrejmé, že koncern Volkswagen si svoje značky áut vyberá múdro. Môžu sa pochváliť vlastníctvom niektorých z najlepších a najuznávanejších automobilových značiek na svete.“

,,U žien môže masturbácia pomôcť predchádzať infekciám krčka maternice a infekciám močových ciest. U mužov pomáha masturbácia znižovať riziko rakoviny prostaty, pravdepodobne tým, že dáva prostate šancu vyplaviť potenciálne rakovinotvorné látky. Masturbácia tiež zlepšuje imunitné funkcie zvýšením hladín kortizolu, ktorý môže regulovať imunitné fungovanie. Tiež znižuje depresiu tým, že zvyšuje množstvo endorfínov v krvnom obehu.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Adam Heindrichovsky
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre