Čo všetko sú ľudia schopní dať si vytetovať? Prinášame vám ukážku naozaj nevydarených kúskov

2866

Tetovanie je v súčasnej dobe obľúbenou formou sebavyjadrenia a umeleckého prejavu. Milióny ľudí na celom svete sa každoročne rozhodujú, čo si dajú vytetovať na svoju pokožku. Bohužiaľ, nie všetky tetovania majú šťastný koniec. V našom článku si zopár takých ukážeme.

Zdroj: demilked
Zdroj: demilked
Zdroj: demilked
Zdroj: demilked

Niektorí ľudia robia aj v súvislosti s tetovaním unáhlené rozhodnutia a potom čelia sklamaniam, keď sa náhodou náhodou nepodarí podľa ich predstáv. Výnimkou nie sú ani ľudia z nášho článku.tetovanie nepodarí urobiť podľa ich očakávaní.

Zdroj: demilked
Zdroj: demilked
Zdroj: demilked

Nevydarené tetovania môžu byť veľkým sklamaním, ale s dôkladným výberom umelca a komunikáciou s ním môžete minimalizovať riziko neúspechu. Pamätajte, že tetovanie je trvalé rozhodnutie, a preto si ho starostlivo premyslite a neponáhľajte sa.

Zdroj: demilked
Zdroj: demilked
Zdroj: demilked

Máte aj vy nejaké nevydarené tetovanie?

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre