Ďalšia exotická krajina v ponuke – vychutnajte si Malajziu za akciovú cenu pobytu 839€!

263

Ázijská krajina je málokedy takáto dostupná! Ponúkame vám akciový pobyt v trochu nezvyčajnejšej destinácii, akou Malajzia dozaista je. Zľava je vo výške až 40%. Užijete si ho v 4* rezorte Dash, ktorý sa nachádza na ostrove Langkawi. V tomto raji strávite 9 dní a poletíte známou spoločnosťou Qatar Airways.

malaysia langkawi fotografia
Foto od Aleksandr Zykov

Viac o destinácii a pobyte:

– Langkawi je skutočne krásne miesto v lone nádhernej prírody, fantastického jedla aj na tomto mieste veľmi obľúbenej a známej ázijskej prívetivosti.

– V cene pobytu je zahrnutá obojsmerná letenka z Viedne, Prahy alebo Budapešti. Prepravu zabezpečuje spoločnosť Qatar Airways. V cene sú aj všetky letiskové poplatky a vystavenie letenky.

– Môžete si so sebou bez priplácania vziať príručnú batožinu a batožinu do podpalubia s hmotnosťou max. do 30 kg.

– Čo sa týka stravy, tak v cene sú zahrnuté iba raňajky. O transfer letisko – hotel – letisko sa nemusíte obávať, pretože to vám bude taktiež zabezpečené.

Ubytovanie je na úrovni a v dobrej lokalite:

Plážový hotel sa nachádza v jednej z najkrajších lokalít ostrova Langkawi, kde si užijete infinity bazén aj plážový hudobný klub.

– Navyše, ak máte radi pokoj a zároveň mať na skok rušno, tak vám bude vyhovené. Lokalita je pokojná a len 1 km odtiaľ sa nachádza rušná ulica so všetkým, čo k tomu patrí. Budete 10 km od letiska a 13 km od pralesa a zaujímavej lanovky Sky Cab.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre