Ázijská krajina je málokedy takáto dostupná! Ponúkame vám akciový pobyt v trochu nezvyčajnejšej destinácii, akou Malajzia dozaista je. Zľava je vo výške až 40%. Užijete si ho v 4* rezorte Dash, ktorý sa nachádza na ostrove Langkawi. V tomto raji strávite 9 dní a poletíte známou spoločnosťou Qatar Airways.

malaysia langkawi fotografia
Foto od Aleksandr Zykov

Viac o destinácii a pobyte:

– Langkawi je skutočne krásne miesto v lone nádhernej prírody, fantastického jedla aj na tomto mieste veľmi obľúbenej a známej ázijskej prívetivosti.

– V cene pobytu je zahrnutá obojsmerná letenka z Viedne, Prahy alebo Budapešti. Prepravu zabezpečuje spoločnosť Qatar Airways. V cene sú aj všetky letiskové poplatky a vystavenie letenky.

– Môžete si so sebou bez priplácania vziať príručnú batožinu a batožinu do podpalubia s hmotnosťou max. do 30 kg.

– Čo sa týka stravy, tak v cene sú zahrnuté iba raňajky. O transfer letisko – hotel – letisko sa nemusíte obávať, pretože to vám bude taktiež zabezpečené.

Ubytovanie je na úrovni a v dobrej lokalite:

Plážový hotel sa nachádza v jednej z najkrajších lokalít ostrova Langkawi, kde si užijete infinity bazén aj plážový hudobný klub.

– Navyše, ak máte radi pokoj a zároveň mať na skok rušno, tak vám bude vyhovené. Lokalita je pokojná a len 1 km odtiaľ sa nachádza rušná ulica so všetkým, čo k tomu patrí. Budete 10 km od letiska a 13 km od pralesa a zaujímavej lanovky Sky Cab.

 

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.