Tieto podivné a desivé fotografie nie sú pre slabé povahy

3212

Existuje dôvod, prečo milujeme strašidelné domy a strašidelné filmy: vzrušenie z toho, že vidíme niečo tak strašidelné, až nemôžeme uhnúť pohľadom, je pocit, ako žiadny iný. Musí to byť aj dôvod, prečo tiež milujeme tieto fotografie skutočných hrôz zhromaždených z tých najstrašidelnejších kútov internetu. Vytiahnite si prikrývku alebo svoj najútulnejší sveter, pretože tieto obrázky vám pravdepodobne spôsobia zimomriavky na celom tele.

1. Keď už sme si mysleli, že žraloky nemôžu byť strašidelnejšie

zdroj: Reddit

Vyzerá to tak, že žraloky sú diabolské stvorenia bez ohľadu na to, z akého uhla sa na ne pozeráte. Pravdepodobne ste ešte nikdy nevideli fotku žraloka odfotenú zo spodnej strany, no teraz máte tú česť. Ich zuby a vráskavá koža vytvárajú ilúziu strašidelného tvora, ktorý sa na vás arogantne smeje, vediac, že ​​vaša skaza je blízko. Ak ste sa predtým báli žralokov, teraz budete pravdepodobne ešte viac.

2. Dajte niekto tejto strašidelnej sove kávu

Zdroj: Reddit

Zdá sa, že sovy by mali mať špeciálne perie, ktoré ich chráni pred dažďom, ale buď je táto sova výnimkou, alebo sa schovávajú, keď sú mokré (z dobrého dôvodu).

3. Fľaše s vodou vás sledujú

Zdroj: Reddit

Aj keď je jasné, že je to len tieň, i tak je to dosť desivé. Možno je to naozaj tieň duše alebo samotný duch v podobe fliaš s vodou!

4. Temná strana tučniaka

Zdroj: Reddit

Každý má rád tučniaky. Sú smiešne, roztomilé a vyzerajú tak prítulne a priateľsky! Ryby nemusia mať rovnaký pohľad, najmä ak je to to, čo vidia prichádzať k nim, keď pokojne plávajú pod vodou. Kto vedel, že tučniaky majú tak zvláštne vyzerajúce ústa a také intenzívne zuby? Najmä tento tučniak má tiež bláznivé oči a je pripravený vychutnať si ďalšie jedlo.

5. Druh votrelca, ktorého sa obávajú Austrálčania

Zdroj: Twitter

Austrália je krajinou strašných a desivých tvorov. Možno jedným z menej obávaných ​​je klokan. Ľudia majú tendenciu sústrediť sa na smrteľné hady, žraloky a pavúky o niečo viac. Zdá sa však, že miestni obyvatelia majú z klokanov skutočný strach a tento obrázok ukazuje prečo. Neboja sa ľudí, ktorí sa môžu vlámať do ich domov; zamykajú si dvere, aby sa uistili, že sa tam nevlámu kengury.

6. Nočný motýľ z hororu

Zdroj: Reddit

Vo všeobecnosti sú nočné motýle celkom milé stvorenia. Podobne ako motýľ sú menej obľúbené kvôli nedostatku krásnych a jasných farieb a ich vzhľadu počas noci. Väčšina molí je však úplne neškodná a dokonca pekná. Vždy sa však nájde výnimka a vyzerá to tak, že to je tento tvor. Tohto nočného motýľa môžete nájsť v Austrálii, jeho rohy sú zaťahovacie a dokonca dokáže aj lietať.

7. Freddy Krueger v zvieracej podobe

Zdroj: Reddit

Snáď najšialenejšie na tejto fotke je, že majiteľ mačky stihol urobiť kvalitnú fotku skôr, ako sa mačka ponáhľala, aby si dala palacinku z tváre preč.

8. Austrália alebo pekelná jama?

Zdroj: Reddit

Či už veríte alebo neveríte na posmrtný život, nebo, či peklo, je ťažké poprieť, že tento obrázok vyzerá presne ako niečo vyňaté zo Satanovej príručky. Bolo by pekné, keby to bolo filtrované alebo upravené tak, aby to vyzeralo strašidelne, ale nie. Toto je pravdivá, neupravená fotografia z doby, keď Austrália horela. Tragické obdobie…

9. Ako postaviť horskú cestu v Číne

Zdroj: Jie Zhao / Contributor via Getty Images

Bolo by dosť desivé jazdiť alebo chodiť po ceste, ktorá bola postavená na okraji hory, ako je táto. Ľuďom by bolo zle už len pri pomyslení na to. A predsa tu môžete vidieť ľudí, ktorí postavili takúto cestu Infraštruktúra, po ktorej kráčajú, sama osebe nevyzerá príliš robustne a v každom okamihu svojej práce musia byť vo veľkom nebezpečenstve.

10. Nezahrávajte sa s týmto štvornohým kurčaťom

Zdroj: Reddit

Toto malé kuriatko vyzerá ako spojenie kuriatka a psa. Napriek svojej vrodenej chybe je stále celkom rozkošné, ale je ťažké poprieť desivý fakt, ako tento malý chlapec vyzerá. Vie chodiť po štyroch, na čo si väčšina kurčiat nemôže nárokovať. Tento genetický defekt je známy ako Polymelia a môžeme len dúfať, že z neho vyrastie zdravé kura, schopné fungovať ako všetky ostatné kurčatá.

11. Démonický kus mäsa

Zdroj: Reddit

V prípade, že ste zvažovali stať sa vegetariánom, tu je vaše znamenie. Nič nepodporí myšlienku vegetariánstva tak, ako desivo vyzerajúci, strašidelný steak. Zdá sa, že tento kus mäsa má vo svojej podstate vyrytú dušu démona. Má dokonca oči, tvár a celé telo. Dlhé, chudé ruky vyzerajú, akoby sa rozširovali do krídel. Je to skutočne desivý pohľad a dosť na to, aby ste už nikdy nechceli jesť mäso.

12. Telescopefish: Najhoršia nočná mora hlbokého mora

Zdroj: Reddit

Predstavte si stvorenie vo vašej najhoršej nočnej more ako dieťa (alebo dokonca ako dospelý). S najväčšou pravdepodobnosťou to nebolo ani zďaleka také strašidelné ako toto stvorenie, ktoré žije v hlbokých vodách oceánu. Vyzerá takmer ako kostra, a predsa je to skutočné stvorenie, doplnené o desivé sklenené zuby a vypúlené oči. Okrem toho sú schopní zjesť korisť ešte väčšiu ako sú oni sami!

13. Iba jediné svetlo svietiace v opustenej nemocnici

Zdroj: Reddit

Opustené budovy sú samy o sebe dosť desivé. K tej opustenej budove pridajte fakt, že to bola kedysi nemocnica. Pridajte ďalší fakt, že je noc. A potom k tomu pridajte jedno tajomné svetlo, ktoré sa rozsvieti uprostred budovy. Existuje pacient, ktorý odmietol opustiť nemocnicu aj po jej opustení? Alebo tam niekto nelegálne kempuje?

14. Dobrodružstvá démona a kanca

Zdroj: Reddit

Zo všetkých obrázkov v tomto zozname musí byť tento pravdepodobne najstrašidelnejší. Nie je celkom jasné, čo sa tu vôbec deje, kým sa bližšie nepozriete na znepokojivý obraz. Aj vtedy je jediným logickým vysvetlením, že v lese bežal kanec, keď sa k nemu pridal veľký démon s krídlami, ktorý sa chcel povoziť. Obaja spojili svoje sily a voila.

15. Tajomný kábel do neba

Zdroj: Reddit

Snáď najšokujúcejšou časťou tohto príbehu, ktorá zahŕňa voľne stojaci a pevný kábel uprostred ihriska a siahajúci až do zahmlenej a zamračenej oblohy, nie je jeho existencia, ale odpoveď osoby, ktorá ho našla. Väčšina ľudí by pravdepodobne jednoducho utekala o život v momente, keď by spoznali toto tajomné a strašidelné zariadenie, ale tento človek bol natoľko šialený, že sa ho pokúsil potiahnuť, no nič sa nestalo. Odkiaľ pochádza a kam ide?

16. Sprcha s klaunom

Zdroj: Reddit

Vzhľadom na množstvo ľudí, ktorí sú úplne vydesení z klaunov, sa zdá, že táto sprcha s klaunom je nevkusná a nevhodná. Deti aj dospelí by sa (oprávnene) báli vstúpiť do tejto strašidelnej sprchy. Nielenže by ste mali pocit, že vás niekto neustále sleduje, ale umiestnenie vodovodného kohútika mohlo byť umiestnené strategickejšie, aby sa predišlo zvrátenostiam.

17. Veľmi pevný základ

Zdroj: Reddit

Horské dráhy a kolotoče sú pre mnohých ľudí desivé a je s nimi spojené nespočetné množstvo rizík. Zo všetkých jázd patrí ruské koleso zvyčajne medzi tie najbezpečnejšie. Možno by ste však ani na toto nemali veľmi spoliehať. Ako vidno na tomto obrázku, základy a zloženie nie sú najlepšie ani profesionálne.

18. Každá štvrť má posadnutého psa

Zdroj: Reddit

Predstavte si, že žijete vedľa tohto psa. Stále vás sleduje. Vidí, kedy spíte; vie, kedy ste hore, vie, či ste boli zlí alebo dobrí, a čaká na útok každú chvíľu. Aby toho nebolo málo, pes sa volá Junebug a na tejto fotke vyzerá dosť vysoký, ako by bol človekom. Aj keď je pravdepodobne neškodný a sladký, je ťažké prehliadnuť tie oči.

zdroj

Juliána Mochnaľová
Vášnivý cestovateľ, milovník dobrého jedla a človek, ktorý každý deň žije naplno. Prinesiem vám množstvo zaujímavých informácií, rád, takisto zábavy a odreagovania. "Stay tuned" :-)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre