Disney park odhalil prvú fotografiu krajinky „Avengers Campus“, ktorá bude súčasťou Disneylandov

489

Spoločnosť Marvel, no najmä skvelého Stana Leeho oslavujú deti i dospelí, pretože vďaka nemu poznajú všetkých tých superhrdinov zo slávnych filmov i komixov. Uchyľujú sa k ním celé generácie, stáli sa skrátka fenoménom. Filmy ako jednotlivé časti Avengers či Spider Man a iné, sú jednými z najúspešnejších vôbec. A práve pre fanúšikov týchto filmových počinov máme hneď niekoľko dobrých správ.

Foto od Disney

Disney Parks odhalil prvú fotografiu svojej atrakcie, ktorá nesie názov Avengers Campus. Ide o park v štýle „Marvel Land“, ktorý otvorí svoje brány v roku 2020, no už z fotografie vyzerá úžasne. A tu dobré správe nekončia. Tieto atrakcie budú totiž súčasťou aj Disneylandu v Paríži, ktorý nemáte ďaleko. Podľa redaktora, ktorý má na starosti redakčný obsahu Disney – Thomasa Smitha čoskoro predstavia ďalšie veľké plány. „V Disney California Adventure a Disneyland Paríž sme už zdieľali aktualizácie o tom, že staviame pohlcujúce krajiny s tematikou Super Hero. Dnes sme nadšení z toho, že konečne môžeme oznámiť, že tieto fantastické krajiny sa budú nazývať Avengers Campus. Keď hostia navštívia Areál Avengers, stanú sa súčasťou vzájomne prepojeného globálneho príbehu, ktorý sa rozprestiera od Kalifornie cez Paríž až po Hongkong.“

V pavilóne D23 Expo si zatiaľ budú môcť hostia pozrieť príbehový zážitok, v ktorom sa dozvedia, prečo vlastne stavajú tieto areály v tématike Avengers. A navyše, už túto nedeľu (dnes) sa plánujú podeliť o ďalšie podrobnosti o tom, čo tam všetko hostia nájdu a čo všetko sa pre nich pripravuje. Sľubujú, že to bude veľkolepé.

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre