Dovolenka na Slovensku v 3* hoteli Holiday Park Orava teraz len za 82€!

315

Niekedy nemusíte ísť nikde za hranice, aby ste si užili skvelú dovolenku. Slovensko ponúka veľa skvostov, ktoré sa oplatí vidieť. A dnes vám takúto možnosť ponúkame. Strávte krásne chvíle v 3* hoteli Holiday Park Orava aj so svojou polovičkou za výbornú cenu. Verte, že ľutovať nebudete. Okolie Dolného Kubína vám ponúka bohaté možnosti aj na aktívny oddych.

Cena obsahuje:

– Ubytovanie a strava pre dve osoby, Wifi zadarmo,

– 2-hodinový vstup do wellness, jeden vstup do fitness centra, biliard a stolný futbal – to všetko pre 2 osoby,

– raz si môžete prenajať volejbalové ihrisko na 1 hodinu, petangové ihrisko na hodinu, prenájom futbalového ihriska na hodinu,

– 50% zľava na doobedné plávanie, a to od 9:00 – 13:00, neplatí to však pre pobyt len na jednu noc, 10% zľava v reštaurácii Orava na jedlo á la carte, 10% zľava na prenájom bicyklov,

Využite akciovú ponuku a cenu, tá tu je totiž len na chvíľu. Tieto možnosti, ktoré vám tento pobyt umožní, sa ľuďom páčia najviac:

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre