Dovolenka Ultra All Inclusive v 5* rezorte v Turecku je teraz k dispozícii len za 650€!

462

Turecko je destináciou, ktorú vyhľadávajú Slováci veľmi radi. Ak aj vy patríte do tejto skupiny a chcete si užiť skvelú ultra all inclusive dovolenku v 5* rezorte Long Beach Resort, máte práve teraz skvelú možnosť! Celý pobyt trvá 8 dní a kvalitný hotel sa nachádza v Alanya, Türkler.

turkey antalya fotografia
Foto od yusufk53

Čo všetko tento zájazd ponúka?

– Poletíte priamo z Bratislavy, pričom letenka a taktiež letiskové poplatky sú v cene tohto zájazdu.

– Hotel sa nachádza v krásnom prostredí, pričom pláž je bezprostredne pri tomto rezorte. Okrem toho má 3 vonkajšie bazény, 2 bazény pri vilkách, 1 vnútorný bazén, 3 detské bazény, 8 toboganov. Môžete sa tešiť aj na jedinečný bazén nachádzajúci sa na pláži s morskou vodou s vodopádom.

– Ďalej tam nájdete tri akvaparky vhodné aj pre deti, detské ihrisko, lunapark, obchodnú zónu, Spa a Beauty centrum a iné. Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne i na pláži poskytované bez poplatku.

– Extrémne bohaté športové vyžitie. Úplne zdarma môžete využiť denné i večerné animácie, fitnes, aerobik, step aerobik, zahrať si tenis, stolný tenis, futbal, basketbal či plážový volejbal. Pre deti je zas k dispozícii mini klub, bazény, ihrisko, detské menu v reštaurácii, kino, mini disko.

– Čo sa týka stravovania, tam je to obdobne, ako v prípade iných ultra all inclusive dovoleniek, čiže v cene sú raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, neskoré večere, diétny bufet, detský bufet, nealkoholické, lokálne alkoholické a niektoré importované alkoholické nápoje, snacky, teplé nápoje, gozleme, ale aj zmrzlina.

Výborne hodnotenie hotela:

Ak chcete okúsiť krásnu časť Turecka na vlastnej koži a za naozaj primeranú cenu, využite túto ponuku, ktorá je taká kvôli 32% zľave. Počasie v čase dovolenky sa bude pohybovať okolo 26 stupňov Celzia.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre