Ak ste rozmýšľali nad touto luxusnou destináciou a neviete sa dostať k rozumnej cene pobytu, máme pre vás jeden zaujímavý návrh. Pobyt si ale užijete až budúci rok v apríli. Maledivy si užijete v 3* hoteli Malahini Kuda Bandos a za 8 dní zaplatíte 1159€. Táto destinácia je hotovým rajom na zemi, preto v prípade záujmu nemáte prečo dlho váhať.

maledives fotografia
Foto od dronepicr

Viac o pobyte:

– V cene je zahrnutá obojsmerná letenka z Budapešti. Taktiež všetky letiskové poplatky, 1 príručná batožina do 7 kg, príručná batožina do 2 kg a batožina určená do podpalubia do 30 kg.

– V cene je zahrnutá aj polpenzia, pričom stravovať sa budete formou bufetu. A, samozrejme, bývať budete v už spomínanom 3* hoteli. Transfer letisko-hotel-letisko budete mať zabezpečený v cene zájazdu.
– Hotel je len 10 minút jazdy od letiska Male, kde aj priletíte.
– Wifi máte k dispozícii na celom ostrove úplne zadarmo.
Prečo Maledivy?
– Tamojšie pláže posiate bielym pieskom, dychberúce západy slnka a nádherná takmer nedotknutá príroda.
– Turistov tam zas toľko nestretnete, preto je to vhodná destinácia aj pre tých, ktorí obľubujú skôr pokojné a súkromnejšie dovolenky.
– Teploty sú tam celoročne veľmi stále, pohybujú sa zväčša medzi 30 – 32 stupňov a voda má cca 27 stupňov Celzia.
– Užijete si tam skvelé šnorchlovanie.
– Tento raj je teraz dostupný, rezervujte si pobyt s dostatočným predstihom.
Využite najmä 40%-nú zľavu, ktorú vám ponúka spoločnosť Pelikán. Je len málo takých, ktorí by nechceli tento raj na zemi okúsiť na vlastnej koži.

 

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.