Dvaja nespratníci v čínskej zoo hádzali kamene do pandy, aby ju prebudili. Museli zasahovať ošetrovatelia

464

Ľudské správanie skutočne nepozná žiadne hranice. Práve ľudia dokážu byť nesmierne krutí a zväčša na to doplatia iní, alebo načastejšie nevinné zvieratá. Rovnako tomu bolo aj v tomto prípade. Istí turisti boli zachytený pri tom, ako v čínskej zoo hádzali kamene do pandy. A dôvod? Aby sa prebudila.

Foto od youtube

Táto zoologická záhrada sa nachádza v čínskom hlavnom meste Pekingu. Šťastie je, že skaly pandu netrafili a ako vidieť na videu, tak toto milé zviera si zo správania tohto muža nerobilo ťažkú hlavu. Dané video natočil očitý svedok, ktorý ešte dodal, že v skutočnosti videl až dvoch ľudí, ako do pandy hádžu rôzne predmety. Šokovaný pozorovateľ neskôr nahral celý incident na Weibo, čo je sociálna sieť podobná Facebooku a odtiaľ sa video rozšírilo do sveta.

Cieľom týchto turistov bolo údajne prebudiť pandu. Následne však pribehli pracovníci zoo, aby správanie týchto nespratných turistov zastavili. Peking Zoo následne vydala stanovisko, že panda, ktorá sa nazýva Meng Da, je v dobrom stave a nebola zranená. Pandy sú národným symbolom Číny a sú známe aj tým, že sú trochu pomalé a lenivé. Obidve tvrdenia sú pravdivé. Keď nejedia, tak spia. Tieto dve aktivity si rozdelia približne 1:1.

Pozrite si video z daného incidentu nižšie:

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre