Esther sa nehanbí za svoje ochlpenie. Naučila sa ho akceptovať a hľadá partnera, ktorý ju prijme takú, aká je

5597

V dnešnej dobe je úplne bežné, že prirodzená krása ide bokom a každý túži vyzerať, ako niekto iný. To však nie je prípad Esther, ktorá sa rozhodla prijať svoje telo také, aké v skutočnosti je. Naučila sa akceptovať aj svoje ochlpenie a to isté očakáva aj od svojho partnera.

Zdroj: Instagram/queen_esie

Odstraňovanie ochlpenia ju unavovalo a prinášalo jej pocit neistoty. Kvôli jazvám a drobným ranám, ktoré jej spôsobilo holenie, sa dokonca vyhýbala aj plávaniu.

Zdroj: Instagram/queen_esie

V roku 2022 sa Esther rozhodla navštíviť pláž bez toho, aby si odstránila ochlpenie. Cítila sa hrdá a slobodná. Mnohí ľudia jej rozhodnutie kritizovali, no ona aj napriek tomu stála za svojím rozhodnutím.

Zdroj: Instagram/queen_esie

„Chcem byť s niekým, kto sa nehanbí za to, že so mnou chodí,“ hovorí Esther. Túži po partnerovi, ktorý bude hrdo stáť po jej boku.

Zdroj: Instagram/queen_esie

Esther je pre mnohých ľudí za jej rozhodnutie obrovskou inšpiráciou. Patríte aj vy medzi nich? Napíšte nám, čo si o tom myslíte.

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre