Fotograf zachytil zvláštnu a jednu z najkrajších mačiek, aké ste doteraz videli

1759

Ľudia sa delia na dve skupiny. Jedni mačky milujú a chovajú doma. Tí druhí ich zas neznášajú a vyhýbajú sa im. No táto mačka vyniká nad všetkými ostatnými. Pozrite sa čím.

Profesionálny zvierací fotograf Jean-Michel Labat odfotografoval Narniu – rozkošnú britskú krátkosrstú mačku vo svojom dome vo Francúzsku a tieto fotografie sa odvtedy objavujú na titulných fotografiách po celom internete.

Labat dokonalo zachytil jedinečný vzhľad mačky. Narnia sa narodila 28. marca 2017 a majiteľka Stephanie Jimenez sa okamžite zamilovala do jej modrých očí. Zatiaľ čo presná príčina tohto nápadného vzhľadu domáceho maznáčika nie je známa, ostatné mačky s takýmto podobným tajomným vzhľadom sú známe ako chiméry. Chiméra je mačka, ktorej bunky obsahujú dva typy DNA, ktoré sú spôsobené tým, že sa dve embryá spoja.

Pozrite si zrejme jednu z najkrajších mačiek vôbec.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre