Naozaj nechutné zvyky hollywoodskych hviezd

4212

S niektorými hercami je ťažké pracovať. Niekedy napätie medzi hercami spôsobujú skôr ich zvláštne návyky ako osobné spory. V tomto článku vám prinášame pár hercov, ktorí mali zvláštne návyky, ktorými sťažovali prácu ostatným.

1. Robert Pattinson

Keď Robert Pattinson získal rolu Edwarda Cullena v Twilighte, vytvoril si povesť nehygienického človeka. Zdroj z natáčania uviedol, že Pattinson doslova smrdí, že sa vôbec nesprchuje a ľudí na pľaci to privádza do šialenstva. Vadilo to každému, okrem Kristen Stewart, ktorá sa nechala počuť, že Robert vonia super – ako zviera. Keď sa novinári herca pýtali či si umýva vlasy, priznal, že v tom nevidí žiadny zmysel. Všetko sa však zmenilo odkedy sa stal modelom pre Dior. Dnes už chodí na natáčanie čistý a svieži.

8112091473 733a81af3a o
Zdroj: Eva Rinaldi/flickr

2. Brad Pitt

Brad Pitt je už dlhodobo považovaný za sexsymbol. Ale tento populárny herec je tiež neslávne známy svojím ležérnym prístupom k hygiene. Pitt ochotne priznáva, že sa nesprchuje pravidelne a je presvedčený, že detské obrúsky ho udržia dostatočne sviežeho. Herec taktiež prestal používať mydlo a deodorant. Namiesto toho si aplikuje po domácky urobenú zmes, ktorá má nahradiť antiperspirant. Je otázne či to má rovnaký efekt, keďže sa Pittov bývalý bodyguard sťažoval na jeho telesný pach.

256px Brad Pitt Inglorious Basterds Berlin premiere
Zdroj: Wikimedia Commons

3. Jim Carrey

Tento herec má skutočne bizarné metódy herectva. Do svojej role sa vžije natoľko, že s postavou doslova splynie. V dokumente – Jim & Andy: The Great Beyond – stvárňuje excentrického Andyho a s touto postavou sa vžil natoľko, že si na pľaci po celý čas nechal hovoriť Andy. Carrey bol bojovný a drzý, najmä k svojmu hereckému partnerovi, ktorému dokonca napľul do tváre. Avšak, táto netradičná metóda mu vyniesla ocenenie Zlatý glóbus, hoci pre spoluhercov a štáb bol jeho prístup neprofesionálny a rušivý.

Jim Carrey Cannes 2009 cropped
Zdroj: Wikimedia Commons

4. Kate Hudson

Kate Hudson bola tiež považovaná za herečku, ktorú sprevádza silný zápach. Nie však kvôli nedostatočnej hygiene, ale kvôli tomu, že si zvykla pred natáčaním vyberať veľmi aromatické jedlá, čo malo za následok nepríjemný zápach z úst. Jeden z jej kolegov sa dokonca vyjadril, že bozk s Kate bol jeden z najhorších.

52442621380 3e0b343316 o
Zdroj: flickr

5. Johnny Galecki

Johnny Galecki je známy zo seriálu The Big Bang Theory, a práve jeho kolega zo seriálu prezradil, že Johnny mal naozaj zvláštny zvyk, lepiť požuté žuvačky na jednu zo stien. Toto robil neuveriteľných 12 rokov a dnes sa na tejto stene nachádza hromada použitých žuvačiek.

2048px Johnny Galecki by Gage Skidmore
Zdroj: Wikimedia Commons

6. Jason Segel

Jason bol, počas natáčania seriálu How I Met Your Mother, tuhý fajčiar. Jeho seriálovej partnerke to však prekážalo natoľko, že sa s ním odmietala bozkávať. Tvrdila, že hoci sa Jason snažil prekrývať svoj dych žuvačkami alebo mätou, stále to bolo ako keby bozkávala popolník. Kvôli tomu herec nakoniec na istý čas s fajčením prestal, ale po čase sa k tomu opäť vrátil. Napriek tomu sa jeho kolegyňa o Jasonovi vyjadrovala veľmi pekne a vyjadrila sa, že sa jej s ním veľmi dobre pracovalo.

256px Jason Segel Sundance 2017
Zdroj: Wikimedia Commons

7. Arnold Schwarzenegger

Britská herečka Miriam Margolyes, ktorá so Schwarzeneggrom spolupracovala, povedala, že stretnutie s Arnoldom v nej nezanechalo dobrý dojem. Vraj si úmyselne prdol priamo do jej tváre. Incident mal prebehnúť počas prestávky medzi natáčaním, keď si herci skúšali jednu scénu, pri ktorej bola herečka na zemi. Herec sa k tomuto obvineniu nikdy nevyjadril.

48354863266 7cbbaf4b91 o
Zdroj: Gage Skidmore/flickr

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.