IKEA obnovila slávne obývacie izby zo Simpsonovcov, seriálov Priatelia i Stranger things

2576

Niektoré izby vám budú známe aj napriek tomu, že ste v nich nikdy neboli ani ste ich naživo nevideli. Rovnako to je aj v prípade Simpsonovcov a ich typickej obývačky, alebo známej obývačky zo seriálu Priatelia, kde sa hlavní hrdinovia často schádzali. Tieto miestnosti sú skrátka tie, ktoré sa vám vryjú do pamäti. A firma IKEA sa to rozhodla využiť.

Táto spoločnosť v Spojených arabských emirátoch najnovšie ponúka katalóg s ikonickým nábytkom. Tieto ikonické televízne obývacie izby tak môžu mať fanúšikovia doma. Kampaň nazvaná „Ikea Real Life“ trvala dva mesiace, kým dokázali vytvoriť dokonalé 3D kúsky. „Tím Ikea úzko spolupracoval s tvorcami celé mesiace. Vyberali zo stoviek položiek, aby našli perfektné kúsky, ktoré by dokonale napodobnili ikonické miestnosti,“ povedal Vinod Jayan, výkonný riaditeľ IKEA v SAE, Katare, Egypte a Ománe. „Stálo nás to veľa úsilia, no dospeli sme k úžasnému výsledku. Je to skutočný dôkaz toho, že IKEA dokáže zhmotiť akúkoľvek myšlienku či požiadavku,“ dodal.

Simpsonovci:

Priatelia:

Stranger things:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre