Jar je definitívne tu a netešia sa z nej iba ľudia. Pozrite si tohto majestátneho bizóna, ktorý prvý jarný deň oslávil tancom

847

Jar je už definitívne tu a netešia sa z toho iba ľudia, ale ako si môžete nižšie všimnúť aj zvieratá. Nemožno to síce zovšeobecňovať, no tento príklad bizóna je jedným z dôkazov tohto tvrdenia. Prvé teplé lúče a dni so sebou prinášajú aj lepšiu náladu a takmer všetci sa z tepla tešia. Jedinou výnimkou sú zrejme tí, ktorí sú skôr zimné typy. Tak či onak, nemožno odmietnuť tvrdenie, že všetky ročné obdobia majú svoje čaro.

Ak si myslíte, že prežívate akúsi jarnú horúčku, tak počkajte, kým uvidíte tohto 360 kilogramového bizóna. Zamestnanci v zoo, ktorá sa nachádza v Severnej Karolíne a presnejšie v Asheboro, zverejnili video tamojšieho bizóna. Na tom by nebolo nič zvláštne, no to, ako sa na videu správa, je veľmi milé a zaujímavé. S prvým jarným dňom zrejme dopadla na toto majestátne zviera aj radosť. Svoje nadšenie z jari prejavil úsmevným a skutočne originálnym spôsobom – tancom.

Mohutný cicavec dostal meno „Calf“ a v danej zoologickej záhrade je jedným zo štyroch zubrov amerických. No je nad slnko jasné, že práve Calf má ten najväčší zmysel pre umelecké cítenie.

North Carolina Zoo Bison Happy Dance

Our bison at the North Carolina Zoo is doing her happy dance for the first day of spring!#HappyDance #bison #notabuffalo #1stdayofspring #nczoo

Zveřejnil(a) North Carolina Zoo dne Středa 20. března 2019

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre