Je čas dať si pauzu od mužov, pretože je čas stanoviť si nové pravidlá

1716

Ste emocionálne vyčerpaná a potrebujete pauzu. Prestávka od klamstva, podvádzania, manipulatívnosti. Je priam vašou povinnosťou dať si pauzu. Pre zmenu potrebujete pokoj. Potrebujete si oddýchnuť od mužov a všetkého, čo s nimi súvisí. Je mi zle z hrania hier a dešifrovania zmiešaných signálov. Nemôžete sa starať o to, kto komu zavolal ako prvý alebo prečo sú vaše sms ponechané na potvrdeniach o prečítaní. Prečo je jeden deň najlepší muž na zemi a na druhý deň monštrum, ktoré nepoznáte? Je toho všetkého príliš veľa a musíte tomu dať stopku. Vystúpte z tejto únavnej, emocionálnej jazdy na horskej dráhe. Zatiaľ potrebujete nejaký čas osamote, aby ste na sebe pracovala, sama, pre seba. Ale keď budete pripravená vrátiť sa a byť opäť s niekým, už si stanovíte nejaké nové pravidlá.

Majte radi samu seba a pre zmenu dajte seba na prvé miesto

3 14
Zdroj: canva

Natoľko ste sa stratila v milovaní niekoho, že ste sa sama sebe úplne stratila z dohľadu. Kvôli tomu druhému ste zanedbávala svojich priateľov, koníčky a sny. Dovolila ste ich slovám znížiť vaše sebavedomie a ich činy ovládli váš život. Teraz sa učíte byť silnejšou a nezávislejšou ženou, ktorá má na starosti všetko dobré aj zlé, čo sa jej prihodí. Nedokážete priradiť svoju náladu inej osobe. Nemôžete očakávať, že vás niekto urobí šťastnou, ak to nedokážete urobiť sama.

Uistite sa, že ten druhý vie: vzťahy sú pre dvoch, nie pre jedného, nie pre troch

4 10
Zdroj: canva

Uviazla ste v jednostranných vzťahoch, do ktorých ste investovala len vy. Dal ste do vzťahu svoje srdce a dušu a skončila ste s prázdnymi rukami. Dvaja ľudia by mali byť tím, investícia by mala byť rovnaká a všetko úsilie opätované. Už sa nikdy neuspokojte so vzťahom, v ktorom sa cítite sama a emocionálne vyčerpaná.Chcete niekoho, kto sa uistí, že viete, že ste jeho jediná. Kto vás nikdy nenúti spochybňovať jeho lojalitu. A to je niečo, v čom už nikdy nebudete robiť kompromisy.

Buďte s niekým, komu môžete dôverovať, pretože bez úprimnosti neexistuje blízkosť

5 8
Zdroj: canva

Musíte si to opakovať znova a znova. Predtým, keď vám niekto klamal, nechal ste to plynúť. Ospravedlňovalaby ste si to dovtedy, kým by ste bola s nervami v koncoch. Potrebujete niekoho, kto je čestný a dôveryhodný. Niekoho, kto vám nevrazí nôž do chrbta. Niekto, pri kom sa môžete cítiť bezpečne. Niekoho, kto vám dáva pokoj v mysli a srdci. Len tak budete mať k niekomu skutočne blízko.

Už nikdy sa nepokúšajte nikoho a nič opravovať

7 7
Zdroj: canva

Učíte sa rozdiel medzi zlomeným a ohnutým. Veci, ktoré sú ohnuté, sa dajú opraviť, ale to, čo bolo raz rozbité, už nikdy nemôže byť rovnaké. Nedávajte niekomu nekonečné šance na zmenu. Nemôžete zmeniť alebo opraviť inú osobu, ak si sama neuvedomuje, že je to potrebné. Odmietnite teraz žiť v mizernej situácii a dúfať v zázrak. Ak sa zlepšenia nezačnú čoskoro, nič sa časom nezlepší. Pravdou je, že niekedy narobíme viac škody sebe a tomu druhému tým, že zostaneme, ako tým, že odídeme.

Najväčšou pravdou zo všetkých je: činy sú dôležitejšie ako slová

8 3
Zdroj: canva

„Prepáč.“ sa nepočíta, ak sa niekto otočí a urobí to isté znova. „Ľúbim ťa.“ je bezcenná, keď neexistujú žiadne investície alebo reciprocita na jej zálohovanie. Naučili ste sa to tvrdou cestou. Preto vás teraz viac zaujíma, čo môže muž ponúknuť. Jeho charakter, povahové vlastnosti, láskavosť, hodnoty a jeho celkové správanie k vámsú dôležitejšie ako prázdne reči. Postupne tento zoznam vylepšíte, ale pokryla ste minimálne najdôležitejšie základy. Teraz sa musíte vrátiť sama k sebe. Vytvárate si život, na ktorý budete hrdá a budete sa starať o sebalásku. Je čas, aby ste sa začala rozmaznávať. Je čas, aby ste opäť našla svoju silu. Pravidlá a muži tam budú vždy, keď budete pripravená opäť sa vrátiť.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.