Kakadu sa rozhodol, že hroty osadené na streche, kvôli ktorým nemôžu vtáky hniezdiť, povytrháva

627

Kakadu natočili pri zvláštnej činnosti, za ktorú ho oslavujú ľudia po internete. Trhal totiž hroty, ktoré sú určené na to, aby tam vtáky nemohli hniezdiť. Robil to priamo na streche nákupného centra, a preto núdzu o pozornosť rozhodne nemal.

Foto od youtube

Zdá sa, že video natočené v austrálskom meste Katoomba ukáže všetkým, aké sú skutočné pocity vtákov a ich názor na tento nežiadúci predmet. Kakadu bol natočený pritom, ako vytrhol zobákom hroty a hodil ich na ulicu. No nešlo iba o jeden takýto hrot, ale o rad ďalších, ktoré boli vytrhané pozdĺž celej strechy. A na svedomí to má toto malé stvorenie.

Po zdieľaní videa na Facebooku ho videlo už viac ako dva milióny ľudí. Mnohí pritom písali, že sú na vtáka hrdý a že vykonal skutočne chvályhodnú robotu. Toto nie je prvý raz, čo správy o vtákovi obsadili titulky novín pre ich zlé správanie. Minulý mesiac sa stal podobný kuriózny prípad. Dôchodca povedal, že on a jeho manželka sa stali väzňami vo svojom vlastnom dome po tom, ako ich niekoľko agresívnych čajok napadlo vždy, keď sa pokúšali odtiaľ odísť. Boli uväznení až 6 dní. Takýchto prípadov je však ešte viac.

Pozrite si toto zaujímavé video:

https://www.youtube.com/watch?v=i9b7mQdWDFA

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre