Koľko percent teroristov vyštudovalo inžiniersku školu a čo môže zlepšiť vaše IQ až o 14% #zaujimavosti

3197

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent teroristov vyštudovalo inžiniersku školu a tiež aj to, čo ovplyvňuje ženy viac ako mužov výzor.

 

,,Vedci zistili, že vnímanie atraktivity je skutočne multimodálne, čo znamená, že nezávisí len od jedného faktora, ako je fyzický vzhľad, ale skôr od viacerých faktorov vrátane telesného pachu a hlasu. Niektoré vône sú hodnotené nielen ako príjemnejšie, ale aj viac sexi, a preto pravdepodobne vzbudia v ľuďoch túžbu po flirtovaní alebo rande. Podobne nepríjemné pachy môžu odrádzať od vzťahu.“

,,Nemecká štúdia publikovaná v New England Journal of Medicine dospela k záveru, že pozeranie sa na ženské prsia niekoľko minút denne je pre vaše zdravie lepšie ako návšteva posilňovne. Výskumný tím vedený Dr Weatherbym strávil päť rokov sledovaním účinkov tohto unikátneho objavu. Muži, ktorým bolo povedané, aby sa denne pozerali na prsia, mali nižší krvný tlak a pomalší pokojový pulz a tiež znížili riziko ochorenia koronárnych artérií.“

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Adam Heindrichovsky
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre