Krajina s najvyšším počtom certifikovaných pláží

111

Ak ste si niekedy vyberali dovolenku počas letnej sezóny, určite zohrávala veľmi veľkú úlohu kvalita pláže a čistota mora. O nej sa ale často dozviete až priamo na mieste, a to aj napriek tomu, že vás o tom dostatočne informovala cestovná kancelária. Niekedy je to naozaj ako na vážkach, ale zapamätajte si, že kvalitné cestovné kancelárie fungujú tak, že do zvolených dovolenkových destinácií vysielajú svojich delegátov, aby svojim klientom poskytli skutočne hodnoverné informácie.

Zistite, ako to funguje v skutočnosti

My sme ale objavili jednu z krajín, ktorá sa už dlhé roky môže chváliť najvyšším počtom certifikovane čistých pláží. Vyberte sa na a zistite, ako to funguje v skutočnosti.

Z vlastných skúseností môžeme povedať, že more a pláže boli skutočne čisté, a to aj napriek veľkému množstvu turistov. Samozrejme, že to závisí aj od lokality, no práve v oblasti Antálie sa rozprestierajú tie najkrajšie pláže s dokonale zdobenou architektúrou hotelov doplnenou o ich pohostinnosť.

Krajina, ktorá spája viacero artefaktov

Viete, čo je to Noemova Archa? Práve v tejto krajine sa nachádza , na ktorom táto Biblická Archa mala pristáť, keď pominuli veľké záplavy.

Turecko sa tiež považuje za jednu z najvyššie položených krajín na svete, odhadom je to až 6000 stôp. V 15. storočí bolo v Turecku povolené, že sa mohla žena s mužom rozviesť, ak jej nedodal denný prísun kávy, nakoľko vieme, že z tejto krajiny sa káva rozniesla do celého sveta. Je tu povolené pestovanie maku ako ópia a nachádza sa tu až 38 % ornej pôdy.

Príležitosť na vytvorenie nových spomienok

Turecko ťaží z turizmu a pokiaľ sa tam vyberiete, neberte si zbytočne veľa vecí, pretože tu si nakúpite tých najdrahších svetových značiek za značne nižšie sumy a vo veľmi dobrej kvalite.

Dovolenka v Turecku je plná slnka, vysokých teplôt a nádhernej architektúry. Nie nadarmo sa hovorí, že je to obľúbená dovolenková destinácia Slovákov. Otestujte atmosféru exotickej krajiny aj vy a určite budete dlhé roky spomínať na tie najkrajšie chvíle pri mori.

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre