Personalizované darčeky sú skvelým nápadom ako potešiť ľudí na ktorých skutočne záleží

1158

Nebudeme si klamať, dnešná doba je dobou konzumu a je čoraz tažšie obdarovať našich najbližších . Ľudia čoraz menej trpia nedostatkom a zatiaľ čo v minulosti ste urobili radosť človeku tým, že ste mu kúpili niečo, čo momentálne potrebuje dnes je čoraz väčší problém nájsť vec alebo zážitok, ktorý si dotyčný nekúpil sám aby si urobil radosť. V takomto prípade hľadáme čoraz viac originálne darčeky, ktoré sa obdarovanej osobne budú nielen páčiť ale ju aj ľudovo povedané „chytia za srdce“ .

Práve z tohto dôvodu je čoraz väčší trend obdarovať najbližšieho darčekom, ktorý je vyrobený iba pre neho . Ľudia milujú pocit výnimočnosti. Veď uznajte, čo poteší matku najviac? „Nemotorná kresbička“ od svojho dieťatka s venovaním alebo nový hrniec? Odpoveď sa skrýva v personalizácií.

Narodenie dieťaťa je výnimočná udalosť

Detí sa rodí čoraz menej, o to viac by sme mali byť vďační keď sa tvorí rodina. Nechajte si moment zvečniť spolu s unikátnymi údajmi o narodení vašej ratolesti. Unikátne tabuľky INSPIO si nadizajnujete pomocou aplikácie . Možnosti personalizácie sú naozaj široké . Prispôsobte si tabuľku a zvečnite si všetky dôležité údaje od presného času po váhu toho najdôležitejšieho stvorenia vo vašom živote.

Nezabúdajme, že aj otcovia majú svoj deň

Deň otcov vznikol ako pocta všetkým otcom, ktorí vychovávajú svoje deti a dávajú do výchovy všetko. Iniciovala ho Američanka Sonora Doddová ktorej otec, bývalý vojak, musel po smrti jej matky vychovať šesť detí úplne sám. Podobných príbehov je aj na Slovensku naozaj veľa, každý milujúci otec prispieva do výchovy minimálne rovnako ako matka . Nezabúdajme preto na otcov, ktorí si rovnako cenia pozornosť a lásku svojich ratolestí aj keď to cez statočnú chlapskú povahu nedávajú najavo. Krásnou dizajnovou tabuľkou od INSPIO ho zaručene potešíte a uvidíte, že aj ockovia a dedkovia vedia byť citliví aj keď si to často nepýtajú.

Valentín je sviatok lásky a postačí aj drobnosť

Nemusíte sa svojej láske dokazovať to ,že ju milujete honosnými večerami a dovolenkami v exotike. Vašej milovanej alebo milovanému postačí aj večera uvarená doma, ktorú môžete zakončiť krásnou tabuľkou s venovaním z dielne INSPIO.

Kreatívne tabuľky ako darček k okrúhlym narodenínam

Krásne okrúhle narodeniny si človek cení viac . Symbolizujú totiž uzavretú dekádu skúsenosti, sklamaní ale aj potešení, ktoré život prináša. Skvelou aplikáciou v e-shope si prispôsobíte tabuľku vlastným textom do ktorého môžete vložiť kus seba a ukázať obdarovanému, že ho skutočne poznáte ! Napíšte vášmu milovanému básničku a možno neostane oko suché .

Mamičke z lásky

Mamy nás vychovávajú a nezištne milujú celý život. Aj keď sa už osamostatníme a často zabúdame zavolať domov, mama je stále len jedna . Personalizujte si tabuľku pre vašu mamu a pribaľte si vrúcne blahoželanie so sľubom, že sa budete ozývať viac .

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre