Lacná All inclusive LAST MINUTE dovolenka na Cypre – teraz si ostrov užijete už za 656€ a odletíte z Košíc!

570

Jedna rýchla ponuka na dnes. Ak hľadáte dovolenku a nemáte problém odletieť už zajtra, tak máme pre vás túto zaujímavú ponuku. Odletíte priamo z košického letiska na severný Cyprus, presnejšie do mestečka Famagusta. Túto All inclusive dovolenku v 5* hoteli Salamis Bay Conti si vychutnáte po dobu 8 dní a len za 656€!

Super ponuka:

– Je to skutočná dovolenková lahôdka aj pre tých najnáročnejších dovolenkárov. Pôsobivý, starostlivo udržiavaný areál rozprestierajúci sa na brehu priezračného mora v bezprostrednej blízkosti piesočnatej pláže je niečo, po čom snívate.

– Stravovať sa budete formou All inclusive, čo je skutočne skvelé, keďže budete jesť tie najlepšie cyperské, ale aj medzinárodné špeciality od skvelých kuchárov.

– Aquapark, bazénový komplex, elegantné interiéry a komfortné izby, to sú len niektoré z predností tohto jedinečného komplexu. V izbách a cene je klimatizácia, telefón, mini bar (voda dopĺňaná denne – zdarma), trezor, SAT TV, vlastné hygienické zariadenie, Wi-Fi, balkón s posedením, resp. terasa.

– Počas augusta sa o program postarajú aj slovenskí animátori začlenení do hotelového animačného tímu. Takže sa nemusíte báť, aj o vaše deti bude postarané.

– Nekonečné športové a iné aktivity – aerobik, vodné pólo, plážový volejbal,tenis, sauna, kasíno, detský miniklub, detské ihrisko, amfiteáter a večer sa zabavíte pri tematických predstaveniach či na diskotéke. No nájdete tam mnoho mnoho iného.

Využite túto, takmer 50% akciu!

Hotel si vyslúžil aj skvelé hodnotenia:

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre