Lacná dovolenka na Mallorce! Tento jedinečný španielsky ostrov si užijete už za 658€ a v 3* hoteli!

378

Ste ochotní zbaliť si veci a už o týždeň vyraziť do Španielska? Jedinečnú Mallorcu si užijete 9 dní v krásnom hoteli i prostredí, ktoré je na tomto ostrove samozrejmosťou. V prípade záujmu neváhajte čítať ďalej. Ubytovaní budete v 3* Globales Playa Santa Ponsa za 658€ a odletíte priamo z Bratislavy. V cene je zahrnutá polpenzia.

santa ponsa fotografia
Foto od okoekluek

Viac o dovolenke:

– Hotel sa nachádza en 200 metrov od pláže a v tesnej blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary a obchody. Medzi zariadenie hotela patrí aj detský bazén, bazén a k nemu priľahlý bar.

– Ubytovanie je na vysokej úrovni, pričom izby sú účelne zariadené klimatizovanými izbami, v ktorých nájdete telefón, televízor a Wifi za poplatok. Zadarmo ho však budete mať pri recepcii.

– O zábavu sa postará animačný program s pestrou ponukou aktivít, ďalej stolný tenis i tenis, ktoré si užijete zadarmo. Táto ponuka je dokonalá aj pre rodiny s deťmi.

– Cena tejto dovolenky je na takejto úrovni vďaka 37%nej zľave spoločnosti Invia. S kúpou však dlho neváhajte, keďže odletíte už o týždeň a zostáva posledných pár miest. Počasie v čase dovolenky sa bude pohybovať na úrovni 31 stupňov Celzia.

Veľmi dobré recenzie:

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre