Lacnú all inclusive dovolenku v Turecku a 4* hoteli si zaobstaráte už od 548€!

256

Pozor, odletíte už zajtra! Je to výhodná ponuka najmä pre ľudí, ktorí žijú na východnom Slovensku a hľadajú skvelú last minute dovolenku, keďže sa letí z Popradu. Môžete si vybrať 8-dňovú dovolenku a tá vás bude stáť 548€, no v prípade, že priplatíte 20€ a odletíte z Bratislavy o deň neskôr, tak za 568€ si užijete 12-dňovú dovolenku. 4* Acar Hotel sa nachádza v tureckom meste Alanya.

Niečo viac o ponuke:

– Hotel Acar je veľmi moderný, keďže v roku 2015 prešiel kompletnou rekonštrukciou a je situovaný v zaujímavej časti Obagol, ktorá sa nachádza len 2 km od samotného centra Alanye. Preto budete mať skvelú možnosť spoznať aj niečo z mesta.

– Široká pláž sa nachádza len 150 m od hotela. Všetky bary, obchody či reštaurácie budete mať doslova na skok a poruke.

– Stravovanie formou all inclusive. Všetko ohľadom stravovania a ubytovania sa dočítate na internetovom odkaze, ktorý vám ponúkame vyššie. Wifi je zdarma.

Vyberte si z týchto dvoch výhodných ponúk:

– Čo sa týka hodnotenia od odborníkov, to znie takto: výborný 4* hotel s kvalitnými službami a výbornou polohou v blízkosti pláže i centra je ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú radi romantické prechádzky, večernú zábavu či nákupy v živom centre letoviska. Odporúčame všetkých vekovým kategóriam.

– Služby sú skutočne na výborne úrovni. Hostia môžu bez obáv využívať služby recepcie, a to napr. v prípade, že si chcú objednať výlety, požičať bicykle alebo auto a iné. V areáli hotela je sladkovodný bazén so slnečnou terasou s ležadlami a slnečníkmi. Pre deti je pripravená malá herňa aj ihrisko.

alanya turkey fotografia
Foto od instagram: @demirs

Využite skvelú akciovú ponuku, pričom môžete odletieť buď z Popradu, alebo z Bratislavy. Smerodajnejšie pre vás bude ale to, či chcete stráviť 8-dňovú dovolenku, alebo 12-dňovú.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre